Acronis True Image / Acronis Cyber Protect Home Office

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2553
Miasto
Kraków
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
podobno tylko na wd
mam wdc wd10ears-22y5b1 ale robiłem klon dysku

GoodRam IRDM na samsung SAMSUNG MZVLQ256HAJD-000H i wszystko działa udało sie sklonowac bo przedtem próbowałem darmowymi npEaseUS Partition Master 14.5 i sie nie udało udało sie sklonowac ale komputer sie nie urachamiał sie
W jakim celu piszesz takimi WIELKIMI literami? :szok
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Dla uściślenia, zapytanie do @merkaba czy program Acronis True Image WD zainstalowałeś na komputerze na którym nie ma żadnego dysku firmy WD Cawiar? Z Twojego opisu nie mam takiej pewności-pytam dlatego, bo aby zainstalować Acronisa z WD czy też wersje Seagate czy też Crucial- warunkiem (!) jest- by w zestawie komputera znajdował się jeden dysk z firmy tych producentów.To że pozostałe dyski są innych firm już jest bez znaczenia bo program tak zainstalowany pozwala na robienie kopii-klonów i paru jeszcze funkcji(same wersje Acronisa są troszkę okrojone w stosunku do pełnej wersji ale to zrozumiałe w końcu to wersje darmowe) bez problemu potem każdemu nośnikowi.Gdyby to było jak rozumiem z Twojego opisu bez "znaczenia" to po co podział Acronisa Free na wersje od Cawiara czy Seagate ;)...wspominasz coś o posiadaniu dysku Cawiara ale czy był w tym zestawie fizycznie.
 

merkaba

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Grudnia 2012
Posty
163
Reakcje/Polubienia
14
tak mam dysk wdc wd10ears-22y5b1 czyli Western Digital Caviar Green i dla tego mogłem uruchomic Acronis True Image WD
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37667
Reakcje/Polubienia
33886
Acronis True Image 2021 25.7.1 Build 39184 – Update 4
Changes in Acronis True Image 2021 Build 39184 – Update 4:
  • Bug fixes and other improvements.
Fixed issues
  • TI-188952 Backup under Linux-based bootable media to the newly created folder fails until the media is restarted.
  • TI-211202 The backup of files and folders to the cloud does not restart automatically and cannot be started if the USB drive was ejected during the backup.
  • TI-215474 Acronis True Image installation hangs by 10 percent in a specific environment.
  • TI-217559 Cleanup settings are reset to defaults when trying to change this setting for cloud backup.
  • TI-222524 The settings for downloading protection updates are not restored after the protection pause ends.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37667
Reakcje/Polubienia
33886
Acronis True Image 2021 Build 39216
What's new in Acronis True Image 2021 Update 5 for Windows?
  • Bug fixes and other improvements.
Fixed issues
  • TI-223654 The cleanup wizard doesn't show versions for the cloud replica.
  • TI-223544 Automatic login to the Web Restore doesn't work and requires manual entry of credentials.
If you want to know more about security updates, visit the Knowledge Base page:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.

Known issues and limitations of this version
  • TI-172086 In the "Version chain" backup scheme, a differential backup is created instead of a full one on the second backup launch.
  • TI-173652 No error message is shown for the recovery of a USB drive backup from Acronis Cloud if the USB drive is disconnected in the process.
  • TI-196935 Cannot quarantine a downloaded malware file of a specific size with the error "Failed to add to quarantine."
  • TI-204749 Backup validation fails for a full backup if some previous backups from the chain were deleted via Windows Explorer.
  • TI-206001 Cannot quarantine files found during a full antivirus scan on a mapped network drive.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19191
Reakcje/Polubienia
55819
Po prawie dwóch dekadach jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek oprogramowania otrzymuje nową nazwę. Acronis True Image, wiodące rozwiązanie do osobistej ochrony cybernetycznej, zmienia nazwę na Acronis Cyber Protect Home Office.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35807
Reakcje/Polubienia
24846
Miasto
Trololololo
Po prawie dwóch dekadach jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek oprogramowania otrzymuje nową nazwę. Acronis True Image, wiodące rozwiązanie do osobistej ochrony cybernetycznej, zmienia nazwę na Acronis Cyber Protect Home Office.
Acronis był kiedyś fajny :) proste narzędzie do backupu :ok , potem przekombinowali i zrobili jakiś kombajn.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Potwierdzam ponownie i zgodnie z @OXYGEN THIEF, kiedyś to był program do backupu teraz to "kobyła", wcześniej bootloader dopisywał się do menu wyboru-startowego Windows i było o'k, teraz najpierw pojawia się loader Acronis gdzie trzeba czekać xxsekund na pojawienie się startowego Windows, jedyna możliwość to skrócenie czasu oczekiwania grzebiąc w konfigu Acronisa. W systemie program uruchamia swoje "tarcze ochronne" mimo że korzystam ze swoich programów i innych rozwiązań-programy te dodatkowe Acronisa mogę tylko wyłączyć-wyszarzeć ale w tle są uruchomione.Dodatkowo qpę innego dobra które jako user Home mi są zbędne.Zmusiło mnie to do przejścia na Macrium Free gdzie jest tak jak być powinno,owszem w wersji płatnej dodali też ochronę ransomware ale tam to jest opcjonalne-loader dopisuje się do wyboru do menu i program jak na razie mnie też nie zawiódł-obsługa prosta i do domowych zastosowań wersja Free styka.Przy okazji mam pytanie do użytkowników Aomei Backuper wersji Pro (no-stop promo:) ) jak to się sprawuje(?) i czy prawdą jest jak niektórzy pisali że program ma problem taki-po przywróceniu kopii niektóre programy traciły ważność nie widziały stanu aktywacji-może ktoś się w tym wypowie.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2553
Miasto
Kraków
Przy okazji mam pytanie do użytkowników Aomei Backuper wersji Pro (no-stop promo:) ) jak to się sprawuje(?) i czy prawdą jest jak niektórzy pisali że program ma problem taki-po przywróceniu kopii niektóre programy traciły ważność nie widziały stanu aktywacji-może ktoś się w tym wypowie.
Kiedyś używałem AB ale pewnego razu kiedy system się posypał, po prostu AB mnie zawiódł. Wtedy akurat Acronis poradził sobie bez problemu. Generalnie jak to Chińczyk, bałagan w kodzie i kiepski support. Dalej nie wiedzieć czemu tworząc obraz WinPE boot (iso), program nie dodaje pliku boot do obrazu. Niestety bez tego pliczku utworzony bootowalny pen nie będzie bootował. Musiałem to robić zawsze ręcznie (dodawać do utworzonego iso). Generalnie ja tego softu nie polecam. Teraz tylko Macrium Reflect.
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37667
Reakcje/Polubienia
33886

koper

Świeżak
Dołączył
11 Maj 2014
Posty
20
Reakcje/Polubienia
2
Jaka była pierwsza wersja Acronisa? 2009? Czy wcześniej?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37667
Reakcje/Polubienia
33886
Ostatnia edycja:
Do góry