Ankieta PZD 2.0

Jak wam podoba sie nowe forum

  • Bardzo YES!!! i like it

  • Tak sobie... It's ok

  • Stare bylo lepsze... I preferred the previous...


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
podaj swoje propozycje togor
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Przyzwyczaiłem się do starej wersji i ta jest dla mnie (na razie) mniej przystępna.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Zmiany były konieczne i dobrze że są. Nie można tych zmian oceniać w kategorii podoba mi się lub nie. Pewnie większość z nas lubi nowe "zabawki" i potrafimy wydać na to nawet sporo kasy. Tu są takie nowe "zabawki", tyle że ktoś inny za nie zapłacił. Teraz trzeba je tylko jakoś ogarnąć i do przodu. :)
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
No to jedziemy:
Wygląd :
1. Pierwszy temat na nowym forum: "Przywitaj się / Say Hello" na belce "odpowiedzi" zachodzi na wyświetleń. Biorąc pod uwagę treść poniżej estetyczniej byłoby pozostawić tylko jeden z tych 2 napisów na belce. Taka sugestia.
2. Gif /mój avatar np. nie działa w widoku głównym.
3. Strona główna - Ostatnie posty "na profilach" mają być widoczne? Wyszukiwanie na forum czegoś innego niż użytkowników jest dostępne? /Widzę np. "Please specify a search query or the name of a member." - jakie to polskie jest ?/
4. Problemy ze spolszczeniem - to w końcu Nasze forum czy pod sprzedaż za twardą walutę szykujecie? /qrka - znowu podpuszczam .../
5. Profil: Czas "murzyński" zmieniłem na Londyn, ale w sumie muszę poczekać kilka godzin /albo nie wiem jak/ aż wyświetli coś innego niż "przed chwilą" - no nie wiem czy mam dobry czas ... Poza tym opis - zawód musiałem skrócić, bo nie weszło "1-go stopnia" i to samo z zamieszkaniem ... Niby niezbyt ważne, ale mamy zgłaszać "niedogodności" ku chwale Forum i zmianom "ku lepszemu".
6. PM wygląda jak temat na forum - kiedyś wiedziałem, że PM to PM - może chociaż kolor z lekka zmienić? /taki "myk" by ulepszyć widoczność/. Nie wiem czy jest widoczność przeczytane - nie przeczytane ...
7. Prywatność - wczoraj sobie pozerkałem co tam Oxy "śpieguje" - wyszło, że nic złego, ale dało się widzieć - więc jak u Niego, to i u innych myślę /nie sprawdzałem z braku czasu i złośliwości mojego psa - akurat mu się zachciało na dwór/.
8. Pewnie przywyknę z czasem, ale teraz sporo nie mogę znaleźć, a jeszcze więcej nie wiem jak rozumieć - np. /taka pewnie bzdura dla wtajemniczonych - ale dla mnie niewiadoma/ : Obecność na forum "Wszystkich: 43 (zalogowanych: 10, gości: 26, robotów: 7) - jakie qrka roboty? Pomyślałem zapytam ... ;)
9. Bardzo mile bym widział na nowym forum - i to przebiło by pewnie wszystkie niedogodności - możliwość przesłania pliku, zdjęcia czy gif bezpośrednio z kompa /no uprościłoby opisy i takie tam/.
10. Bezpośrednio pod oknem chat-u widzę takie coś ...
KRJ1Py7.jpg

Trochę mało funkcjonalne - przyznacie chyba?

Gwoli wyjaśnienia całości - więcej nie zawsze znaczy lepiej ... chciałbym wlać do forum odrobinę krytyki ku jego ulepszeniu - stąd może forma ... Tamto "stare" forum było jak dom - to jest jak blok - zbieranina wszystkiego i nie wiadomo co w tym znajdziemy dobrego a co już zawsze będzie "wqrzać" ... Stanąłem przed faktem dokonanym - spodziewałem się po pracach konserwacyjnych np. zmiany logo, czy dodania emotek i co ... Już myślałem, że pomyliłem fora - adres ten - to skąd ten bur**l? Taka była moja pierwsza myśl. Potem po moich pytaniach i stwierdzeniach - bez obrażania kogokolwiek /już znowu/ kolega z forum mi pojechał "pajacu" bo miałem inne zdanie o zmianach ...
No trudno - nie zawsze może być kompetentnie ... Moja wina - jak zawsze - trochę podpuściłem /skrzywienie zawodowe/, sprowokowałem to i mam ... ;) Jak go lubię, tak nie zapomnę ... W końcu nie można mieć innego zdania - trafiłem przez to pewnie na listę "gorszego sortu" tego Forum ;) /No i znów to robię - da się to leczyć?/ ... ;)
Poza tym mam pytanie - dostałem awans czy mnie zdegradowano ? Nie widzę rangi /kiedyś "Fąfel"/ a teraz "nikt"? :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
No to jedziemy:
Wygląd :
1. Pierwszy temat na nowym forum: "Przywitaj się / Say Hello" na belce "odpowiedzi" zachodzi na wyświetleń. Biorąc pod uwagę treść poniżej estetyczniej byłoby pozostawić tylko jeden z tych 2 napisów na belce. Taka sugestia.
2. Gif /mój avatar np. nie działa w widoku głównym.
3. Strona główna - Ostatnie posty "na profilach" mają być widoczne? Wyszukiwanie na forum czegoś innego niż użytkowników jest dostępne? /Widzę np. "Please specify a search query or the name of a member." - jakie to polskie jest ?/
4. Problemy ze spolszczeniem - to w końcu Nasze forum czy pod sprzedaż za twardą walutę szykujecie? /qrka - znowu podpuszczam .../
5. Profil: Czas "murzyński" zmieniłem na Londyn, ale w sumie muszę poczekać kilka godzin /albo nie wiem jak/ aż wyświetli coś innego niż "przed chwilą" - no nie wiem czy mam dobry czas ... Poza tym opis - zawód musiałem skrócić, bo nie weszło "1-go stopnia" i to samo z zamieszkaniem ... Niby niezbyt ważne, ale mamy zgłaszać "niedogodności" ku chwale Forum i zmianom "ku lepszemu".
6. PM wygląda jak temat na forum - kiedyś wiedziałem, że PM to PM - może chociaż kolor z lekka zmienić? /taki "myk" by ulepszyć widoczność/. Nie wiem czy jest widoczność przeczytane - nie przeczytane ...
7. Prywatność - wczoraj sobie pozerkałem co tam Oxy "śpieguje" - wyszło, że nic złego, ale dało się widzieć - więc jak u Niego, to i u innych myślę /nie sprawdzałem z braku czasu i złośliwości mojego psa - akurat mu się zachciało na dwór/.
8. Pewnie przywyknę z czasem, ale teraz sporo nie mogę znaleźć, a jeszcze więcej nie wiem jak rozumieć - np. /taka pewnie bzdura dla wtajemniczonych - ale dla mnie niewiadoma/ : Obecność na forum "Wszystkich: 43 (zalogowanych: 10, gości: 26, robotów: 7) - jakie qrka roboty? Pomyślałem zapytam ... ;)
9. Bardzo mile bym widział na nowym forum - i to przebiło by pewnie wszystkie niedogodności - możliwość przesłania pliku, zdjęcia czy gif bezpośrednio z kompa /no uprościłoby opisy i takie tam/.
10. Bezpośrednio pod oknem chat-u widzę takie coś ...
KRJ1Py7.jpg

Trochę mało funkcjonalne - przyznacie chyba?

Gwoli wyjaśnienia całości - więcej nie zawsze znaczy lepiej ... chciałbym wlać do forum odrobinę krytyki ku jego ulepszeniu - stąd może forma ... Tamto "stare" forum było jak dom - to jest jak blok - zbieranina wszystkiego i nie wiadomo co w tym znajdziemy dobrego a co już zawsze będzie "wqrzać" ... Stanąłem przed faktem dokonanym - spodziewałem się po pracach konserwacyjnych np. zmiany logo, czy dodania emotek i co ... Już myślałem, że pomyliłem fora - adres ten - to skąd ten bur**l? Taka była moja pierwsza myśl. Potem po moich pytaniach i stwierdzeniach - bez obrażania kogokolwiek /już znowu/ kolega z forum mi pojechał "pajacu" bo miałem inne zdanie o zmianach ...
No trudno - nie zawsze może być kompetentnie ... Moja wina - jak zawsze - trochę podpuściłem /skrzywienie zawodowe/, sprowokowałem to i mam ... ;) Jak go lubię, tak nie zapomnę ... W końcu nie można mieć innego zdania - trafiłem przez to pewnie na listę "gorszego sortu" tego Forum ;) /No i znów to robię - da się to leczyć?/ ... ;)
Poza tym mam pytanie - dostałem awans czy mnie zdegradowano ? Nie widzę rangi /kiedyś "Fąfel"/ a teraz "nikt"? :(

Ad.
1.
ZrC90cL.png


Nie zachodzi na każdym stylu.
2. Będzie działał. Spróbuj może wgrać go od nowa. Jak nie zadziała to poprawimy.
3. Tak mają być widoczne. Wyszukiwarka jest dużo lepsza nić poprzednia bo możesz wyszukiwać posty od konkretnej osoby, dodane w pewnym czasie lub w konkretnym dziale.
4. Za spolszczenie nie odpowiadamy my. Cały czas jest rozwijane i obecnie ponad 90% jest przetłumaczone ale lepiej widzieć te prawie 10 nie przetłumaczone :jezyk
5. Nie rozumiem o co chodzi z tym "przed chwilą". Jak ktoś doda coś to tak jest a później zmienia się na "minutę, godzinę temu"
6. Kolory nie są osobne w PM. Jak zmieni się tam to i na głównej się zmieni.
7. Lepiej sprawdź jak już sprzątniesz to co pies zostawił :winked
8. Roboty były i na starym PZD - robot googla, yahoo i takich innych. Możesz zmienić sposób wyświetlania na samych użytkowników .
9. Pojemność serwera jest ograniczona więc jak będzie taka możliwość to każdy będzie coś przesyłał. Jak chcesz coś umieścić to wyślij na jakis inny serwis a tu umieść link.
10. Czat będzie zmieniony bo ten jest za stary i nie dział tak jak trzeba.

XLX4YsR.png


jesteś dalej Fąflem.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Panowie, ale tutaj prezentujemy tylko ogólną ocenę. Szczegóły omawiamy w "Zmiany, zmiany...", gdyż obydwa tematy zaczynają się dublować. Proszę o przeniesienie postów o konkretnych opcjach do "Zmiany, zmiany".
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
@al : Da się przenieść do zmiany, zmiany, to faktycznie - niech będzie w jednym miejscu ...
Awatar "chodzi" jak kliknę i otwiera się nowe okienko - tu w głównym widoku nie chodzi - nie wiem czemu.
Dzięki za odpowiedź - zgłaszam tylko, co mnie uwiera i mam świadomość, że nie wszystko się da ...
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
jest bardzo dobrze i podoba mi się .
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Jest jak jest ale myślę że dobra zmiana nie utknie w martwym punkcie :strach
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
forum podzielone no ale coz zmiany byly konieczne jak sie nie zrozwijasz to sie cofasz heh.... ale trzeba bylo nas troszkę unowoczesnic dziekuje wszystkim za glosly w ankiecie i nie tylko.... ENJOY THE FORUM :do jutra
 
Do góry