Antivirus Removal Tool

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
421
Reakcje/Polubienia
489
Antivirus Removal Tool to przenośna aplikacja do wykrywania, a następnie odinstalowywania wielu programów antywirusowych z komputera.

Narzędzie do usuwania oprogramowania antywirusowego pochodzi od tego samego programisty, który oferuje zestaw narzędzi do naprawy systemu Windows. Jest w stanie zidentyfikować obecne i poprzednie instalacje i zapewni oficjalne specjalistyczne deinstalatory. Te oficjalne dezinstalatory mają na celu całkowite usunięcie wszystkich plików, sterowników, usług i rejestrów pozostawionych przez program antywirusowy.

Narzędzie do usuwania oprogramowania antywirusowego jest podzielone na cztery sekcje, które identyfikują aktualnie zainstalowane programy antywirusowe, wyszukują pozostałości po poprzednich instalacjach programów antywirusowych, odinstalowują za pomocą wbudowanej funkcji systemu Windows, a na koniec uruchamiają specjalistyczny deinstalator dostarczony przez producenta.

Narzędzie do usuwania oprogramowania antywirusowego może być przydatne w następujących scenariuszach:

Chcesz zainstalować nowy program antywirusowy, unikając możliwych konfliktów; chcesz jak najdokładniej usunąć ten, który jest obecnie zainstalowany, a także resztki pozostałych, które były zainstalowane w przeszłości.

Zwykła dezinstalacja nie powiodła się i masz uszkodzony system.

Zwykła dezinstalacja została zakończona, ale masz teraz problemy związane z właśnie usuniętym antywirusem.

Komputer ma problemy, ponieważ ma dwa lub więcej programów antywirusowych zainstalowanych i aktywnych i nie można ich całkowicie usunąć go.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
16567
Reakcje/Polubienia
8120
Antivirus Removal Tool 2020.07 (v.3)
What's new in Antivirus Removal Tool 2020.07 (v.3)
July 8, 2020
  • Changed:
  • Updated the following uninstallers: Emsisoft, Panda.
  • Fixed:
  • An incompatibility with Malwarebytes: Antivirus Removal Tool would throw an error and wouldn't be able to detect any currently installed AV. Because of that, if a scan for leftovers was performed by the user, those currently installed AV's would wrongly be shown in the field for the past installations instead.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry