Any.Run - webowa piaskownica do testowania adware, malware i co tam przyjdzie Wam do glowy...

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55906
Podoba mnie sie to :lupa Jak nie przesadzą z cenami, to może być fajna platforma do różnorakich testów ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35941
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Fajny projekt. :przeszcz
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Kolejne narzędzie z którego to nie Janek skorzysta ale ci którzy mu szkodzą.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
nie moge byc ekspertem od wszystkiego, bo to niektorym przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Trudno powiedzieć co lub kto mu tam przyświeca... Rosja to duży kraj, a Rosjanie to przemili ludzie... o - wbrew pozorom - całkowicie odmiennej mentalności niż nasza.
Jako pewien przykład-zagadkę podam tu znany i ceniony (także przez serwisy komputerowe bo po co zawracać sobie d... głowę stronami producentów) od lat projekt jakim jest DriverPack Solution. Twórcą tegoż projektu jest (oficjalnie przynajmniej) Artur Kuzyakov. Tenże Artur Kuzyakov jest protegowanym Dmitrija Anatoljewicza Miedwiediewa i ma wsparcie/rekomendację firmy Kaspersky Lab :facepalm. To bardzo interesujące zestawienie, prawda? I niech mnie ktoś przekona, że jedno z drugim nie ma żadnego związku to zakupię mu Windows 10 w wersji Enterprise z subskrypcją na rok i dorzucę jeszcze Microsoft Office Professional 2016. :szydera
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Trudno powiedzieć co lub kto mu tam przyświeca... Rosja to duży kraj, a Rosjanie to przemili ludzie... o - wbrew pozorom - całkowicie odmiennej mentalności niż nasza.
Mając w pamięci nie tak dawną naszą wymianę opinii nt. Rosji jestem nieco zaskoczony tym zdaniem. Niemniej podoba mi się ta konkluzja, chociaż miałem styczność z kilkoma Rosjanami, o których powiedzieć, że są np sympatyczni lub przemili to byłby grzech.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
nie moge byc ekspertem od wszystkiego, bo to niektorym przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:
Do góry