Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37782
Reakcje/Polubienia
33935

AOMEI Backupper 6.8.0

Version 6.8.0 (Released December 16, 2021)
Fixed issue: The network path fails to be accessed after successfully backing up to the network.


Fixed issue: A lag occurs when clicking the "Next" button in Create Bootable Media tool.


Fixed issue: "The file already exists" prompts when selecting a network location.


Fixed issue: The task of USB plug-in backup doesn't run if the USB drive letter changed.


Fixed issue: Failed to create bootable media under some environments.


Fixed issue: BSOD occurred when cloning current system to another location on the same disk.


Fixed issue: The program crashes when cloning a disk larger than 2TB to another disk.


FFixed issue: The setting of "After every X incremental or differential backups, perform one full backup" doesn't take effect.


Optimized: AOMEI Backupper now is better compatible with Windows 11.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Jak Wam się sprawuje ten program na windows 11 ?
Używam go od lat robiłem kopie systemu i przywracałem zawsze bez problemu a teraz na win 11 po przywróceniu zamiast uruchomić się system to uruchamia się bios.
A może zamiast kopi systemu zrobić kopię dysku? może to pomoże?
 
Ostatnia edycja:

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Jak Wam się sprawuje ten program na windows 11 ?
Używam go od lat robiłem kopie systemu i przywracałem zawsze bez problemu a teraz na win 11 po przywróceniu zamiast uruchomić się system to uruchamia się bios.
A może zamiast kopi systemu zrobić kopię dysku? może to pomoże?
Tworzyłeś bootowalnego Pena bezpośrednio z programu czy pierw ISO i potem kopiowanie na pena? Pamiętam że z tym programem zawsze był problem gdy tworzyło się ISO i potem z ISO tworzyło Pena boot. Poprostu w tym przypadku Backupper nie kopiował do ISO potrzebnego pliku i taki Pen nie bootował.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Program miałem i mam zainstalowany na dysku i z tego poziomu używam do kopi i przywracania systemu i zawsze działało.
Na pendrive też mam i też działał a teraz system nie wstaje po przywróceniu po prostu przechodzi do biosu jak by nie było systemu.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Program miałem i mam zainstalowany na dysku i z tego poziomu używam do kopi i przywracania systemu i zawsze działało.
Na pendrive też mam i też działał a teraz system nie wstaje po przywróceniu po prostu przechodzi do biosu jak by nie było systemu.
Jak po przywróceniu prowadzi do biosu to zobacz na kolejność bootowania bo może być tam namieszane. Miałem takie przypadki że po przywróceniu trzeba było ustawić na nowo kolejność bootowania.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
No jest to jakiś pomysł.
Przy najbliższej okazji sprawdzę to bo na razie tak dla testu nie mam ochoty stawiać systemu od nowa w razie nie udanej próby.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Przywróciłem sprawdziłem i kolejność bootowania jest dobrze ustawiona.
Zrobiłem też kopię Acronisem z pendriva i po przywróceniu nie uruchomił się bios. Ale za to niebieski ekran z propozycją naprawienia systemu lub resetowania do ustawień fabrycznych. Nie wiem co jest przyczyną (system przywracam z dysku hdd na m2) i na windows 10 działało.
Może to zabezpieczenie TPM ma jakiś wpływ?
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
220
Reakcje/Polubienia
56
Spróbuj, jak masz na biosie hasło to go zdejmij, Windows coś miesza w biosie, potem f12(u mnie f11) ustawienie dysku bootowania.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Właśnie zauważyłem że dysk HDD na którym robię kopie zapasowe systemu jest dyskiem dynamicznym a wcześniej był podstawowym.
Nie wiem jak i kiedy to zmieniłem czy przypadkiem czy samo. Może to jest powód problemów z przywracaniem systemu?
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35905
Reakcje/Polubienia
24991
Miasto
Trololololo

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Kopie to polecam robić Macrium Reflect, naprawdę dobry program :ok
No właśnie. Zainspirowałeś mnie tym Macrium. Ostatnio dokonałem nim klonowania dysku (wcześniej używałem do backup AOMEIBackup).
Ale jeszcze nie miałem okazji przywracać sytemu przy pomocy Macrium. Natomiast z AOMEI już to robiłem - było wszystko OK.
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
220
Reakcje/Polubienia
56
najprościej przekowenterować dysk albo przegrać kopie zapasową na dysk z partycją podstawową :wall
 
Do góry