AppCleaner

A

Anonymous

AppCleaner to program do optymalizacji systemu operacyjnego. Za jego pomocą usuniemy zbędne i nieużywane pliki przechowywane na dysku twardym komputera oraz wyczyścimy pozostałości znajdujące się w zainstalowanych przeglądarkach internetowych.

Program posiada mechanizm optymalizujący, za pomocą którego nie tylko oczyścimy system ze zbędnych plików, ale również przyspieszymy i zwiększymy jego wydajność. AppCleaner usuwa pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, a także skutecznie czyści inne elementy wchodzące w skład systemu operacyjnego. Wśród nich warto wymienić m.in.: skróty, pliki tymczasowe, pliki logów, ostatnio otwierane dokumenty, DNS Cache, zrzuty pamięci, menu Start, Eksplorator Windows czy chociażby pozostałości po opróżnieniu kosza systemowego.

Oprócz tego bez większych problemów czyści przeglądarki internetowe – cookies, historia, Internet Cache, sesje, dane logowania, pliki tymczasowe, zapisane dane formularzy oraz wszelkie pozostałości po aktualizacjach i innych wtyczkach. To nie wszystko. AppCleaner posiada też wbudowany moduł do usuwania nieużywanych wpisów i kluczy w rejestrze systemowym.

Warto zwrócić uwage na dodatkowe narzędzia wspomagające przy zarządzaniu różnymi aplikacjami zainstalowanymi w Windows. Oferują one możliwość wyszukiwania i odinstalowywania aplikacji, a także pozwalają na zarządzanie procesami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego.
źródło:instalki.pl

pobieramy z:
Zaloguj się lub zarejestruj to view Spoiler content!
 
Do góry