Ashampoo 7 z KS - poszukujemy

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Ciekawa sprawa z tym kodem, po instalacji i wpisaniu kodu pojawiła się informacja, że nie można aktywować. Wcisnęłam "kontynuuj mimo to", program się uruchomił, na dole okna informacja, że jest to nieograniczona pełna wersja. Przy każdym kolejnym uruchomieniu pojawia się okienko, żeby wpisać prawidłowy kod, bez ponownego wpisywania naciskam przycisk "kontynuuj mimo to", program się uruchamia i pracuje normalnie jako "nieograniczona pełna wersja" (wersja 7.24). Czyli, że jest to pirat?
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
no to jest zły instalator, miała być wersja 7.22 a piszesz że jest 7.24
w komputer świecie jest 7.22 i ten klucz i wszystko działa
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Wcześniej zainstalowałam wersję 7.22, pobraną z podanego przez Ciebie adresu, i była ta sama sytuacja :( Dopiero później zainstalowałam wersję 7.24 ze strony Ashampoo, byłam ciekawa czy coś się zmieni...
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
no to pewnie specjalnie przygotowany jest instalator na płycie z komputer świata
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Przyjdzie nam się przyzwyczajać do więcej tego typu zabezpieczeń.
Kody, specjalne instalki, wersje językowe itp. zabezpieczenia jakoś da się obejść, gorzej jak zaczną na szeroką skalę stosować działanie programu tylko na danej wersji językowej systemu, bo już takie są.
Wtedy np. soft z niemieckiej promocji będzie działał tylko na niemieckojęzycznym Windowsie a na polskim i innych nie odpali.
Miejmy nadzieję, że szybko i tę niedogodność chłopaki rozpracują. :cool:
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Już był podobny motyw. Czytałem w którymś KŚ, że ziomek kupił sobie KŚ i chciał zainstalować program dołączony do tego numeru i okazało się, że program działa tylko na systemie PL. On natomiast używał systemu ENG. Koleś miał pretensje i to słuszne, bo nigdzie nie było napisane, że program ma jakieś ograniczenia. Redakcja przeprosiła za to i powiedziała, że takie udało im się warunki na program wynegocjować, i myśleli, że to żaden problem.
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
No cóż... Kaspersky robi przecież dokładnie tak samo xD

P.S. Jak ktoś chce instalkę to proszę na PW ;)
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
sworoslaw napisał:
No cóż... Kaspersky robi przecież dokładnie tak samo xD

P.S. Jak ktoś chce instalkę to proszę na PW ;)


Wszyscy juz maja:) Ale dzięki za pomoc:)
 
Do góry