Ashampoo Account problem?

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Mam takie pytanko odnośnie kluczy do programów ashampoo: na swoim koncie mam kilka kluczy, m.in. do Burning Studio 2012 czy HDD Control 2 i chcąc je aktywować w programie pisze mi, że są invalid. Wie ktoś może dlaczego? Miał/ma ktoś taki problem?

7064749Przechwytywanie.PNG
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35993
Reakcje/Polubienia
25095
Miasto
Trololololo
Klucze z jakich promocji?Na blogu było kilka promocji gdzie klucze pomimo ze prawidłowe to niedziałały z powszechnie dostępnymi instalatorami ponieważ były przeznaczone np: dla czytelników magazynu PC Pro czy tygodnika niedzielnego ziarno, ale jest na to sposób, powinno działać jak się zrobi tak
Autor: Oxygen Thief dnia 31.10.12 o godz. 19:29

w sumie nie ten klucz podałem, bo powinno być

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i teraz w kluczu SharewareType wartość jest 2 więc zmieniamy na 1 i cieszymy się z pełenj licki :D

tu do poczytania
programy-z-promocji-freebies-f6/ashampoo-snap-5-za-darmo-t10561.html


programy-z-promocji-freebies-f6/ashampoo-hdd-control-2-za-darmo-t10562-10.html#p55144
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Cholera, nie wiem skąd mam te klucze. Niby na screenie jest napisane skąd one są ale tego nie kojarze. No poza Anti-malware bo to z dobrychprogramów jest. Do Ashampoo Burning Studio 12 mam 3 klucze, ale one nie działają.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Mam ten sam problem. Niektóre klucze nie działaja, np. Burning Studio Elements, dawno temu była promocja na PC Welt, klucz przysłali i wszystko działało ok. Po reinstalacji systemu klucz już był invalid, chociaż korzystałem jeszcze póżniej z dwóch innych promocji na ten soft, nawet z ich strony wciąż przysyłają ten sam klucz który nadal jest invalid. Dziwne. Ale skoro jest na to sposób to sprawdze.
 
Do góry