Auslogics Registry Cleaner

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Auslogics Registry Cleaner, oraz Eusing Free Registry Cleaner, a także Registry Life, to kiedyś na Windows 7 były moimi ulubionymi programami do usuwania błędnych wpisów z rejestru. Z rzadka jeszcze używałam Wise Registry Cleaner. Od kiedy mam Windows 10 przeważnie nie ruszam rejestru, z rzadka usuwam z niego błędne wpisy, za pomocą Ccleaner. Czy Auslogics Registry Cleaner nadal jest bezpieczny dla użytkowników Windows 10?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
@OXYGEN THIEF, skoro w systemie mam już zainstalowane WiseCare365 Pro, oraz wygrany tutaj Kerish Doctor, to nie powinnam już testować nowych programów do usuwania błędów z rejestru? Co za dużo tzw. czyścików, to niezdrowo?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
@OXYGEN THIEF, skoro w systemie mam już zainstalowane WiseCare365 Pro, oraz wygrany tutaj Kerish Doctor, to nie powinnam już testować nowych programów do usuwania błędów z rejestru? Co za dużo tzw. czyścików, to niezdrowo?
Piszesz że masz 2 więc po co więcej chcesz tych czyścików :scratch .Testować sobie możesz ale jaki to ma sens, testujesz pod kątem ilości wykrytych błędów :??
Obstawiam że Twoje testowanie zakończy się w momencie gdy jakiś czyścik tak wspaniale wyczyści że będziesz musiała stawiać system na nowo albo przywrócić kopię zapasową :klawik
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
@OXYGEN THIEF zapytałam się tylko, czy powinnam testować tzw. nowe (stare) czyściki. OK, wiem że nie powinnam już testować nic nowego, żadnych optymalizatorów, bo rzeczywiście kiedyś położę system... Częściej będę używać WiseCare 365 Pro, do usuwania tzw, bezpiecznych wpisów, od czasu do czasu gruntownie przeskanuję system i rejestr za pomocą Kerish Doctor. Nie chcę już testować nic nowego... Bo Windows 10 jest łatwiej położyć nic Windows 7.

Edit: czy powinnam się pozbyć z systemu Ashampoo WinOptimizer 15? Jakoś w ogóle go nie używam...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
@OXYGEN THIEF zapytałam się tylko, czy powinnam testować tzw. nowe (stare) czyściki. OK, wiem że nie powinnam już testować nic nowego, żadnych optymalizatorów, bo rzeczywiście kiedyś położę system... Częściej będę używać WiseCare 365 Pro, do usuwania tzw, bezpiecznych wpisów, od czasu do czasu gruntownie przeskanuję system i rejestr za pomocą Kerish Doctor. Nie chcę już testować nic nowego... Bo Windows 10 jest łatwiej położyć nic Windows 7.
Jak dla mnie to Kerish Doctor jest bardziej bezpieczny od Wise Care, a to dlatego że codziennie czy tam prawie codziennie dostaje nowe aktualizacje.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
  1. @joa87 czy w każdym temacie będziesz pytać o te śmieciowe programy? Kiedy Ty w końcu zrozumiesz, że to wszystko jest "dobre" dla - ujmę to bardzo łagodnie - dzieci w granicach 7 lat?!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
OK, ale tzw. pełne skanowanie w Kerish Doctor lepiej jest robić co jakiś czas?

@Jarom śmieciowy program to według Ciebie Ashampoo WinOptimizer 15? Mam się go pozbyć?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
OK, ale tzw. pełne skanowanie w Kerish Doctor lepiej jest robić co jakiś czas?

Skoro dużo instalujesz/testujesz to raz na kilka dni / raz na tydzień no chyba że codziennie instalujesz i usuwasz po kilkanaście programów to raczej codziennie.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19203
Reakcje/Polubienia
55885
@joa87 Ja się już pogubiłem, jakie ty masz programy zainstalowane, jakie osunęłaś, a jakie jeszcze chodzą ci po głowie do instalacji :kwiczy2
Jeśli już masz taką manię, to proponuję ci zainstalować Virtual Boxa i na maszynie wirtualnej sprawdzać różne wynalazki. Możesz dodatkowo na takim systemie zainstalować
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
z promocji (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) i przywracać system do stanu pierwotnego po testach ;)
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
@Grandalf na Windows 10 mam zainstalowane: WiseCare 365 Pro, Kerish Doctor, oraz nieużywane: Ashampoo WinOptimzier 15.

Nie mam: Auslogics Registry Cleaner, Eusing Free Registry Cleaner, Wise Registry Cleaner Free, itp.

Aha, na mojej dziesiątce mam zainstalowany ShadowDefender i rzadko go używam... OK, jak koniecznie będę chciała coś przetestować, to rzeczywiście zrobię to w trybie ShadowMode.

@OXYGEN THIEF na razie zainstalowałam z cztery nowe programy, w tym Nero Media Home 2019 i Apeaksoft DVD Creator 1.0.8 z promocji na GOTD, bo wypala nie tylko DVD ale i Blue Ray, oraz zaktualizowałam TwistedBrush Pro Studio, oraz jakiś soft na partycji C. Jeszcze jak coś nowego zainstaluję, zwłaszcza na partycji C, to zrobię nową kopię zapasową...
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Ów soft pokazał mi ile i jakich mam multimediów na dysku D. Kiedyś testowałam jego darmową wersję, teraz zainstalowałam promocyjną. Nie skojarzyłam go z żadnym typem plików... Chyba kiedyś go lubiłam... Raczej go zainstalowałam an partycji D...
 
Do góry