AV-Comparatives Malware Removal Test 2018

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Kaspersky, Avast, Bitdefender oraz Avira okazały się być lepsze od Emsisoft AntiMalware. Od paru lat używam Emsisoft AntiMalware... Uważam, że mniej wykrywa FP, niż dawniej... To już drugi test w którym Emsisoft AntiMalware gorzej wypadło... :( Czy czas na zmianę antywirusa? Czy mam nie przesadzać i używać antywirusa na którym od lat polegam?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Kaspersky, Avast, Bitdefender oraz Avira okazały się być lepsze od Emsisoft AntiMalware. Od paru lat używam Emsisoft AntiMalware... Uważam, że mniej wykrywa FP, niż dawniej... To już drugi test w którym Emsisoft AntiMalware gorzej wypadło... :( Czy czas na zmianę antywirusa? Czy mam nie przesadzać i używać antywirusa na którym od lat polegam?
Lepsze w tym akurat teście, Emsisoft to czołówka więc nie ma sensu zmieniać.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Ok, to dopiero za ponad 200 dni wymienię antywirusa Emsisoft na coś innego, prawdopodobnie Avirę... Chyba że znów będzie jakiś konkurs i znów wygram licencję Emsisoft AntiMalware. :myśli2 Jednak nie wiem, czy wciąż miałabym takie szczęście w potencjalnym konkursie... Aha, wygrane licki EAM już nie sumują, trzeba jedną aktywować po drugiej... Wiem, bo swego czasu napisałam w tej sprawie do ich supportu...
 
Do góry