Bandicam (problem)

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Pomoże mi ktoś ustawić ten program?
Chodzi mi o to że mam zaznaczone nagrywaj dzwięk tak jak na obrazku to nie nagrywa a jak zaznaczę jeszcze zapisz ścieżkę audio podczas nagrywania to wtedy nagrywa ale dźwięk i obraz są osobnymi pikami.
75ff5c37a71a8.jpg
 
A

Anonymous

To nie jest żaden błąd, jeżeli zaznaczysz "zapisz ścieżkę audio podczas nagrywania" to zapisze Ci się ona jako osobny plik w formacie wav
Wtedy będziesz mieć osobno plik video i plik z dźwiękiem, wszystko będzie trzeba połączyć w jakimś programie do obróbki video np sony vegas, albo camtasia studio

Tutaj masz filmik o poprawnym ustawieniu bendicam

 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
No tak czyli nie da się nagrać i dźwięku i obrazu w jednym pliku? Chodzi mi o oryginalny nie z mikrofonu.
Trzeba to łączyć?
 
A

Anonymous

Wiesz co z bendicam dawno nie korzystałam więc nie powiem Ci na 100%, ale wydaje mi się powinno się nagrywać także przez zaznaczenie tylko "nagrywaj dźwięk", wtedy jak na moje oko powinno się nagrywać razem z video, a przy zaznaczeniu "zapisz ścieżkę audio podczas nagrywania", osobno, ale skoro Tobie działa tylko ta opcja to nie ma innego wyjścia jak łączyć ręcznie video z dźwiękiem. Albo możesz użyć innego programu do nagrywania filmów
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
maxel
tak z ciekawości spróbowałem jak jest u mnie /na wirtualnej maszynie/ a więc jest wszystko ok,ale wmp nie odtwarzal dźwięku tylko inny player, zobacz u siebie
w ustawieniach nic nie zmieniałem
osobiście to polecam Actiona /Mirilis/
 
Do góry