Bitdefender Internet Security 2011

Status
Zamknięty.

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Posiadam do zbycia jedną lickę na Bitdefender Internet Security 2011 z db.Najlepszy komentarz wygrywa. A tu linki do ściągnięcia wersji 32 lub 64-bit do której pasuje licka :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Rozstrzygnięcie jutro w godzinach popołudniowych
 
A

Anonymous

Moze komentarz nie bedzie najlepszy ale przydala by sie licencja poniewaz posiadam samego antywira i dobrze sie sprawuje
 

malajt2

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo proszę mnie wysłać tą licencję, poniewaz mam darmowego antywira, a zawsze marzyłem o bitdefender internet security. Nie stać mnie na jego zakup. Jeśli mnie wybierzecie, to będe wdzięczny :D
 
A

Anonymous

Dziękuję i pozdrawiam ale jednak nie jestem zainteresowany. Życzę wszystkim Wesołych Świąt.
 

3devil3

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
"każdy klucz jest unikalny i przypisany do danych konkretnej osoby podanej w formularzu urodzinowym - było to jasno określone w warunkach akcji."

Następnym razem nie bierz udziału w podobnych akcjach, skoro nie potrafisz przeczytać regulaminu.
 

Piranha

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
powoli kończy mi sie licencja na Viper Antywirus Premium i czas rozglądnąć się za jakimś nowym softem do ochrony...komputera :) słyszałem wiele pozytywnego na temat tego antywira i chętnie się zakręcę wokół tego konkursu....i sprawdzę na własnym kompie ile wart jest ten Bitdefender ;)
 
E

elefante

Bitdefender Internet Security 2011miałem wersje trial jest programem bardzo dobrym ,wykrywalnosc rewelacja lekki na systemie Windows 7 bylo by fajnie wygrac licensje na rok .Serdecznie pozdrawiam
 

wklatce

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Mój drogi Panie, bida w chałupie aż piszczy. Myszy to u nas z głodu pomarły, Drogi Panie. W domu zimno, aż trza do lodówki latać co chwila żeby sobie chociaż dłonie ogrzać. Zima idzie sroga a tu Panie nawet porządnego programu antywirusowego na komputerze ni ma. A jak ktoś nie daj Boże zachoruje ? ... No to chyba już mu tylko pozostanie się w białe, chociaż dziurawe prześcieradło owinąć, i powoli ku cmentarzu pełznąć. A jak dobry zabijacz zarazków komputerowych się znajdzie to jakoś cieplej na duszy się zrobi i żyć się zachce.
Więc Drogi Panie zważ na sytuację swoich bliźnich i nie zostawiaj ich w bezantywirusowej sytuacji.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36114
Reakcje/Polubienia
25240
Miasto
Trololololo
W domu zimno, aż trza do lodówki latać co chwila żeby sobie chociaż dłonie ogrzać

:dziwak :dziwak :dziwak :dziwak współczuję :D
 

m1p1

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Ja,Ja...... każdy chce, ale musi się poszczęścić. Dobry program to dużo chętnych, Ale może.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry