Black Friday w Polsce to wciąż jedynie zabieg marketingowy. Raport za 2017 r

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
W ramach „Świątecznego barometru cenowego” eksperci przeanalizowali 4,5 tys. cen produktów, które najczęściej wybieramy na prezenty. Promocje 24 listopada br. w tzw Black Friday wyniosły zaledwie średnio 1,3 proc. Handlowcy natomiast wykorzystali Black Friday do zwiększania ruchu w swoich sklepach.

Więcej do poczytania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
No bo to czego się u nas można spodziewać po takich promocjach, to chamstwo buraczano-ziemniaczane i nic więcej.
W tym drugim wcieleniu x-komu, najpierw nie można było wejść na stronę z ich promocjami, a potem było już za późno bo zostało tylko to, czego nawet po godzinach nikt nie chciał kupić. W samym x-kom natomiast chociaż na stronkę wbiłem się zaraz po wystartowaniu promocji, to już było za późno i została podobna... "kamieni kupa".
Zrobiłem za to zakupy internetowe w innej bardzo dużej i znanej sieci sklepów (mają i stacjonarne) i oczekiwanie na zakupy (zapłacone kilkanaście sekund po dokonaniu zamówienia) trwa już prawie dwa tygodnie. Napisałem już do nich... i cisza. Dostałem za to SMS-em zaproszenie na kolejne super-promocyjne rolowanie.
 
Do góry