Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
9237
Reakcje/Polubienia
26323
Black NotePad to program do edycji tekstu . Wykonuje podobne zadania jak Notatnik Microsoft, jednocześnie znacząco uzupełniając i przekraczając jego funkcje. Podstawową funkcją jest możliwość łatwego przełączania się między trybami wyświetlania. System menu Black NotePad sprawia, że obsługa jest prosta i przejrzysta. Może również działać w trybie uproszczonym, jeśli wyłączysz wyświetlanie menu „Wybrane” i/lub „Inne”.

Program Black NotePad umożliwia wyświetlanie i edycję wielu plików tekstowych w tym samym czasie w oknie za pomocą zakładek. Oprogramowanie posiada również tryb wielu okien. Karty są nadal dostępne w tym trybie, ale ikona na pasku zadań nie.

Karty są bardzo ważne, dlatego oprogramowanie zapewnia ich obsługę na kilka sposobów. Karty można sortować ręcznie i według nazwy. Po zamknięciu danej zakładki możesz ją przywrócić. Oprogramowanie przechowuje historię tekstu w podanej zakładce. Bieżąca zawartość jest dodawana tutaj po każdym zapisie. W ten sposób można przywrócić różne wersje tekstu. Uwaga! Historię i kartę można przywrócić tylko w ramach jednej sesji.

Oprogramowanie śledzi ostatnio otwierane i zapisywane pliki oraz zapewnia do nich łatwy dostęp. Możesz także zarządzać ulubionymi.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- Aplikacja nie wymaga instalacji
Program Black NotePad jest w pełni użyteczny przez 30 dni od pierwszego uruchomienia i po tym okresie testowym możesz aktywować oprogramowanie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Jednakże z oprogramowania można nadal korzystać bez jego aktywacji, z pewnymi niewielkimi ograniczeniami.
 
Do góry