Booknizer za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36260
Reakcje/Polubienia
25381
Miasto
Trololololo
Booknizer to narzędzie przeznaczone do zarządzania i organizowania biblioteki domowej.Program pozwoli zarządzać informacjami o posiadanych e-książkach, audio książkach i tych papierowych.

Booknizer pozwala łatwo wyszukiwać i sortować książki, sprawdzić ich dokładną lokalizację, statystyki, eksportować i drukować raporty i wiele więcej. Program posiada interfejs w języku angielskim.
http://programyzadarmo.net.pl/booknizer-za-darmo/
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Magiczna instalka

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
hasło:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
bookmizer.jpg

Pozdrawiam
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Na win 8 64 magiczna instalka nie zadziałała - system zablokował dwukrotnie próbę dodania informacji do rejestru. Po aktywacji za pomocą programu aktywacyjnego wszystko ok.

pozdr.,

A.,
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Myślę że na Windows 8 wpis rejestru do tego programu może być w innym kluczu albo potrzebuje uprawnień administracyjnych. Nie mogę niestety wypróbować metod tworzenia instalek do Win 8 bo nie posiadam tego systemu tak jak nie mam systemu 64 BIT, nie stać mnie na lepszy komputer, przynajmniej na razie. Zdaję sobie sprawę ,że w ten sposób powoli zaczynam się cofać w rozwoju.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Emmers napisał:
Myślę że na Windows 8 wpis rejestru do tego programu może być w innym kluczu albo potrzebuje uprawnień administracyjnych. Nie mogę niestety wypróbować metod tworzenia instalek do Win 8 bo nie posiadam tego systemu tak jak nie mam systemu 64 BIT, nie stać mnie na lepszy komputer, przynajmniej na razie. Zdaję sobie sprawę ,że w ten sposób powoli zaczynam się cofać w rozwoju.

Spróbowałem nadinstalować, z uprawnieniami i wywaliło te same błędy. Nie piszę tego, abyś poprawiał, tylko informacyjnie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Co do systemów 64 bit to przejście na nie, w moim przypadku, wymusił dysk twardy 2,5 TB. XP nie chce tego widzieć - podobno Seagate coś wykombinowało, aby był widzialny pod XP 32 bit ale nie jako jedna partycja, a to mi nie pasuje, bo potrzebuję właśnie dużego magazynu. Gdyby nie to, to siedział bym na xpeku - mniej wymagającym, z oporami wchodzę w 7 i 8, o tyle łatwiej mi znacznie, że mam dostęp darmowy do tych systemów. Ale pamiętam, że z bólem przesiadłem się na xp z 98 - każdy następny system jest coraz bardziej obciążający i bardziej muli. Choć ostatnia 8 64 bit pracuje bardzo stabilnie i chyba szybciej niz 7 64 bit. Ale to może być mylne wrażenie. Podstawowych komponentów komputera nie aktualizuję od chyba 4-5 lat i nie zamierzam zmieniać o ile nie padnie, to co było wówczas było wystarczająco dobre.

pozdrawiam,

A.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Mam do ciebie prośbę...Czy mógłbyś sprawdzić (link ten sam) nową wersję instalatora?
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
383
Reakcje/Polubienia
419
Witam, czy ktoś podjął się tłumaczenia programu na j. polski.
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
Emmers napisał:
Mam do ciebie prośbę...Czy mógłbyś sprawdzić (link ten sam) nową wersję instalatora?
Ja sprawdziłem na swoim Win 8 x64. Działa bez pudła.
Brawo, Emmers! :dziękuję
 
Do góry