Brak Pliku NTLDR

wiesiek21

Świeżak
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Hej , mam problem nie mogę uruchomić laptopa nawet naprawić za pomocą oryginalnego windowsa xp chyba zostanie mi tylko format ale to ostateczność . Próbowałem na różne sposoby uruchomiłem z płytki Kaspersky Rescue Disk ale nic nie znalazł. Po restarcie pisze Brak Pliku NTLDR naciśnij Ctrl + Alt + Delete żeby zrestartować i tak w kółko . Wciskam klawisz F12 uruchamiam z płytki windowsa , wciskam R , wpisuję 1 , hasło , chkdsk /r naprawia następnie exit i znowu to samo. Nie mam płyty ratunkowej , kopię zapasową mam na dysku.Piszę z innego sprzętu ma ktoś może jakąś radę? .Nie przyjmuje sfc.exe/scannow
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Jeszce możesz użyć Hiren's BootCD 15.2 płyta boto-walna z mini XP, tez ma możliwość naprawy pliku NTLDR.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Wystartuj z płyty jak do instalacji, na 1 ekranie naciśnij r, wpisz numer systemu, z reguły 1, enter, jeszcze raz enter, jeśli nie masz hasła, i wpisz

copy x:\i386\ntldr c:\

i enter

x - litera napędu

jeśli przekopiuje wpisz exit, i enter
 

wiesiek21

Świeżak
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Witam , Panie Oxygen bardzo dokładnie sprawdziłem laptopa z tych linków które mi Pan podał ale niestety muszę zrobić formata . Wczoraj sprawdziłem z ciekawości ten program i TFC i stąd moje kłopoty
 
Do góry