BullGuard Internet Security 10 - KONKURS!

Status
Zamknięty.

makaew

Świeżak
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
22
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać ,licencje bo jeszcze nic nie wygrałem do tej pory.....
 

andmen

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
koszalin
Dobry program. Testowałem wcześniejsze wersje i byłem zadowolony.
Biednego emeryta nie stać na kupno płatnego programu więc przydałoby się chociaż wygrać BullGuarda na rok.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Fajnie byłoby mieć w końcu porządny program do ochrony, a nie jakieś darmowe avasty i antyviry ;) Może się uda w końcu coś tu wygrać ;)
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
BullGuard Internet Security 10 to program,który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami online.Watro go mieć i dlatego dopisuję się do konkursu :!: :!: :!: Pozdrawiam :)
 
A

Anonymous

Dzień dobry. Jest takie przysłowie do trzech razy sztuka. A to juz mój 3 konkurs. Poprzednie to Malawarebytes Antimalaware i chyba PC Tools Internet Security.
W każdym razie bardzo proszę o licencję na BullGuard Internet Security ponieważ jest mi ona niezmiernie potrzebna. Testowałem juz kilka pakietów zabezpieczających , ale wszystkie licencje mi sie pokończyły. Miałem Eset Smart Security , Avira Premium Security Suite , Nortona , Kasperskiego ale wszystkie licencje były na 90 dni. Moja córka tez korzysta z komputera i muszę miec jakiś pakiet zabezpieczający , żeby nasz komp jeszcze trochę pochodzil bez wirusów. Dlatego bardzo proszę o licencję i obiecuje napisac może jakąś recenzje z testowania - gdyby była taka potrzeba oczywiście. A w ogóle to jeszcze nigdy w życiu nic nie wygrałem w żadnym konkursie :-( Pozdrawiam redakcje Forum i Bloga i życzę wszystkim szczęścia i pomyślności.
 

spartran

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
To jest to czego szukam , jedyny w swoim rodzaju , przyjazny ,skuteczny , antywirus
 

m1p1

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Program ma dobre recenzje. Sądzę więc, że doskonale sprawdzi się w moim przypadku. Zobaczymy czy się poszczęści.
 

IRONHIDE

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Witam!


Trochę głupio, bo pierwszy post na forum i od razu po prośbie.. :D Ale co tam..

Chciałbym ten program bo.. Fajnie jest mieć.. Zwłaszcza dużo mieć..

Mam tylko nadzieję, że wystrój tego pudełka nie oznacza, że program schodzi na psy.. ;)



Pozdrawiam
 
E

elefante

Wiele jest pakietów do zabezpieczenia komputera są lepsze markowe lub słabsze czasami mało znane a to nie wniosek ze gorsze od innych chcę dostac licensje na rok BulGuard Internet Security 10 bo na pewno musi byc dobrym pakietem zabezpieczajacym
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Na ten program też się piszę, to było by nie złe rozwiązanie razem z antywirusem [taki mały internet security]
 

ikstece

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Dlaczego uwazam ze powinienem byc jednym z dwoch szczesliwcow? - dobre pytanie... a odpowiedz, coz postaram sie krotko. Pol roku temu rzucila mnie dziewczyna, dwa miesiace temu nabawilem sie rwy kulszowej spodowanej tzw. wypadnieciem dysku (boli jak diabli) na domiar zlego od dwoch miesiecy moj samochod jest u mechanika ktory wciaz nie potrafi go naprawic. W zwiazku z wymienionymi wyzej powodami uwazam, ze na oslode mojego przechlapanego ostatnio zycia ktos moglby docenic moje cierpienia i sprawic by choc na chwile waski usmiech zagoscil na mojej brzydkiej twarzy... "ciecie"

Aktor: i co i co panie rezyserze, dobrze bylo?
Rezyser: to znaczy o co Ci chodzi?
A: no tego typowego polaka to dobrze zagralem?
R: sluchaj no chlopcze, z takim skryptem to nawet pawian po trepanacji czaszki by dobrze wyszedl...
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Nice giveaway.
BullGuard is a light weight BD & hopefully can win 1 license then.
Please count me in.

Thanks & Regards
 
Status
Zamknięty.
Do góry