Bulwersy, dziadostwo na świecie

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
tu są fakty w formie bajek o tym "globalnym popierdzaniu" i fretce Gretce
cz.1


są 4 części-dla rozjaśnienia,ale i to rządowym pajacom do tych okrągłych wrzodów na karkach nie dotrze.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Wyjasniam: NIE uwazam tego co zrobili ci Panowe Policjanci (uzycie duzych liter jest tu calkowicie zamierzone i nie ironiczne. Ci ktorzy mnie znaja wiedza jaki to wysilek wcisnac shifta i o jak wielkim moim do Nich szacunku to swiadczy) za cos bulwersujacego.
No cóż, gdyby w ten sposób potraktować tzw. biednych uchodźców którzy są biedni dlatego, że nie mogą gwałcić do woli nawet w biały dzień i mieć wszystkiego za darmo - a przecież im się należy gdyż są to biedni uchodźcy - to problem z biednymi i pokrzywdzonymi uchodźcami - a więc i problem "sanitarny" - by zniknął razem z nimi.

Jak najbardziej, jedyna kara za gwałt - ale taki prawdziwy a nie że "spojrzał na mnie i czuję się zgwałcona oraz mam teraz traumę i odpowiednie zaświadczenie od lekarza też" oraz "w trakcie spółkowania nie byłam do końca przekonana i głośno na koniec zawołałam trzykrotnie: nie! niee! nieee...!" itp. - to oczywiście kara śmierci.
Czytając jednak linkowany materiał do końca, można bez wróżenia z fusów orzec w jakim kierunku to pójdzie i tam.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Nie wiem czy zauwazyles, byc moze to wlasnie masz na mysli: srodowiskiem ktore stanowczo zaprotestowalo sa... obroczynie praw kobiet z New Delhi.
Jedyny (dla mnie) logiczny wniosek: czuja sie oburzone bo ich nikt nie chce gwalcic?
I choć tego wyraźnie nie widać, tak myślę sobie że prawnicy... bo z pewnością nie policja o której ta ostatnia pani wspomina.

Tak na marginesie bo się nie znam, do jakiej kasty należy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i czy rzeczywiście może myśleć trzeźwo?
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Hmmm...tak czytam i refleksja mnie nachodzi, że ostatnie tu dyskusje ze względu na wąskie grono dyskutantów i poziom prezentowanych wypowiedzi, przypominają cykl audycji w "Kurwizji" pod nazwą "W Tyle Wizji". Ze względu jednak na ochronę praw autorskich Wasz cykl proponowałbym nazwać "Od Du*y Strony".
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Hmmm...tak czytam i refleksja mnie nachodzi, że ostatnie tu dyskusje ze względu na wąskie grono dyskutantów i poziom prezentowanych wypowiedzi, przypominają cykl audycji w "Kurwizji" pod nazwą "W Tyle Wizji". Ze względu jednak na ochronę praw autorskich Wasz cykl proponowałbym nazwać "Od Du*y Strony".
Czyli jednak zbulwersowałeś się :panika:madafaka
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ciekawe czy to nasze grono dyskutantów jest jeszcze węższe od tego na SG :myśli2
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
a zanim wielkiego świata bulwersy to może coś lokalnie?
co WY na to?
strach się bać.strach się śmiać :szok

nawet konikom nie do śmiechu,ale na koniec tego roku info z "czwartego wywiaru",bo co poniektórym się za kilka godzin włączy " czwarty wymiar",czy jakoś tak


no nic,czytanka na dobranockę i do teleranka:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
1248
Miasto
Kraków

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
1248
Miasto
Kraków
Moda z Tik Toka: jądra w sosie sojowym. A wszystko podparte "nauką"

Tak, nie przeczytaliście źle tego nagłówka. Nowy szał w sieci dotyczy zanurzania jąder w sosie sojowym po to, by sprawdzić, czy delikatne narządy są w stanie wykryć słony komponent przyprawy. Mało tego! Internauci nagrywają swoje reakcje na video i publikują je w sieci. Zastanawiacie się, jak w 2020 roku znaleźliśmy się na tym etapie cywilizacyjnym?



Krótko mówiąc, ten swoisty trend jest wynikiem gry Internetu i prawdziwej nauki w głuchy telefon. Ktoś dokopał się do badania naukowców z Filadelfii z 2013 roku, w którym to analizowali występowanie receptorów smaku w organach płciowych myszy. Nie było o nim jakoś szczególnie głośno, więc prowadzący badanie naukowcy nie spodziewali się, że kilka lat później ich praca zainspiruje użytkowników serwisu Tik Tok do moczenia swoich jąder w czymkolwiek.

A tu proszę.

Użytkownik, który udostępnił artykuł opisujący badania z Filadelfii, zacytował przy okazji kilka dosyć ogólnych stwierdzeń, które, mimo że nie miały za bardzo podłoża naukowego, wydawały się na tyle prawdziwe, że skłoniły całkiem niezłą grupę internautów do podjęcia wyzwania.

Problem polega na tym, że jądra nie mają kubków smakowych i nie mogą poczuć smaku sosu sojowego.

"Kubki smakowe znajdują się tylko w naszych ustach oraz górnym przełyku i są grupą komórek receptorów smaku". Sygnały z kubków smakowych są wysyłane z ust do mózgu, byśmy mogli świadomie decydować o naszych żywieniowych gustach" – mówi Emma Beckett, naukowiec ds. żywności i żywienia z The University of Newcastle w Australii.

To jednak prawda, że receptory wyposażone w unikalną zdolność do wykrywania pięciu podstawowych smaków są rozproszone po całym organizmie człowieka. Według publikacji z 2013 roku, która pojawiła się w magazynie “Molekularna Reprodukcja Człowieka”, znajdują się w miejscach "takich jak
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, oddechowy, mózg, jądra i plemniki". Ale to nie oznacza, że można poczuć smak potraw za pomocą swoich genitaliów – nie są to kubki smakowe, a więc nie aktywują kory mózgowej.

"Można o nich myśleć jak o każdym innym receptorze w organizmie, który monitoruje środowisko. Mogą one wykrywać infekcje, ponieważ bakterie mają słodkie związki strukturalne i wydzielają gorzkie i kwaśne odpady. W płucach i nosie są one za to zaangażowane w regulowanie reakcji zapalnych." – dodaje Beckett.

A w jądrach? Artykuł opublikowany w zeszłym roku w czasopiśmie “International Journal of Molecular Sciences” informuje, że naukowcy nie są jeszcze do końca pewni, ale wydaje się, że "receptory smaku są ważnym czynnikiem w kontrolowaniu udanej produkcji plemników".

Ale co z ludźmi, którzy przyjmując internetowe wyzwanie próbowali wyczuć smak umami sosu sojowego własną moszną? Według naukowców można to porównać do próby spróbowania jego smaku przez wcieranie sosu w zewnętrzny policzek. Jedyne, co poczujemy, to jego zapach.

Tak więc, moi drodzy, starajcie się nie czerpać wiedzy naukowej z mediów społecznościowych.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Steve V. oskarżony o znęcanie się nad trzyletnim synem swojej partnerki oraz o zgwałcenie i zabicie go stanął przed Sądem Apelacyjnym w Łodzi. Sąd niższej instancji skazał mężczyznę na 25 lat więzienia. Sąd apelacyjny zmniejszył wyrok o 10 lat.

Jak uzasadnił przewodniczący składu sędziowskiego Krzysztof Eichstaedt, wymierzona wcześniej kara 25 lat więzienia była karą o charakterze szczególnym i rażąco niewspółmiernie surową.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Brak słów :diablo
 
Do góry