Bulwersy, dziadostwo na świecie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9947
Reakcje/Polubienia
10554
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19191
Reakcje/Polubienia
55818
Rok temu 2200 zł, teraz blisko 6200 zł - tyle do ogrzewania dopłacić musi mieszkanka lokalu komunalnego w Sieniawce (woj. dolnośląskie). - To jakieś nieporozumienie - mówi Interii. Pod koniec 2022 roku pisaliśmy o problemach lokatorów, którzy marzli w mieszkaniach, bo kaloryfery w nich były ledwo letnie. Po naszym tekście, jak mówią, ich sytuacja nieco się poprawiła i w lokalach było cieplej. Ale problem pojawił się przy rozliczeniu.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
Kolejny przyklad znecania sie nad zwierzetami. W skrocie (dla osob niezalogowanych i ponizej 18+): ktos kupil malpke i przywiozl do miasta odrywajac ja od naturalnego srodowiska, gdzie mogla zachowywac sie swobodnie i igrac z innymi malpkami.
Obecnie malpka zostala zlapana i moze nawet zostac uspiona po kilku niewinnych figlach dokonanych w sasiedztwie.
Nie wiem kto i za ile kupil to biedne zwierzatko, ale powinien odpowiadac na rowni z nim.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
No kuwa nie. Sapkowski byl dumny i przeszczesliwy z podpisania kontraktu z Netflixem. I teraz pewnie tez jest. Ja mniej.
Co wiecej jesli to sie okaze prawda ze Jaskier wali w kakao Radowida lub odwrotnie, to uroczyscie spale w kominku ksiazki ktore mam.
No chyba ze Sapkowski sie wypowie zasadniczo ze gejoza Jaskra go zniesmacza.

Nie wierzycie? Alez prosze, sezon 3 za rogiem....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaczynam podejrzewac ze Cavil zrezygnowal bo widzial ze w scenariuszu na sezon 4 jest ze krasnale go gwalca w jakijs karczmie po pijaku...

PS: piosenka przewodnia, sezon 3, wersja angielska:
give a blowjob to witcher, shake his foreskin oooOOOO
wersja polska:
konia zwal wiedzminowi, napletkiem potrzasnij ooooOOOO
 
Ostatnia edycja:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1662
Reakcje/Polubienia
1752
No kuwa nie. Sapkowski byl dumny i przeszczesliwy z podpisania kontraktu z Netflixem. I teraz pewnie tez jest. Ja mniej.
Co wiecej jesli to sie okaze prawda ze Jaskier wali w kakao Radowida lub odwrotnie, to uroczyscie spale w kominku ksiazki ktore mam.
No chyba ze Sapkowski sie wypowie zasadniczo ze gejoza Jaskra go zniesmacza.

Nie wierzycie? Alez prosze, sezon 3 za rogiem....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaczynam podejrzewac ze Cavil zrezygnowal bo widzial ze w scenariuszu na sezon 4 jest ze krasnale go gwalca w jakijs karczmie po pijaku...

PS: piosenka przewodnia, sezon 3, wersja angielska:
give a blowjob to witcher, shake his foreskin oooOOOO
wersja polska:
konia zwal wiedzminowi, napletkiem potrzasnij ooooOOOO
To dość częsty dylemat na ile uczucia dotyczące utworu mogą się wiązać z uczuciami wobec autora. Weźmy choćby Sienkiewicza, który pisał pod publikę. Swoje powieści drukował w prawicowej gazecie. Zafałszowywał obraz historii, gloryfikował warcholstwo, sobiepaństwo. Okrutnika Jeremiego Wiśniowieckiego, który mordował (a nawet palował) ludzi ze względów etnicznych pokazywał jako dzielnego wodza. Na temat niefajnych treści tworzonych przez Sienkiewicza można by napisać niejedną książkę. Zasiał z pewnością wiele zła i wypaczył sposób widzenia świata wielu pokoleń. Dlatego nie pojmuję dlaczego ciągle jego utory są lekturami obowiązkowymi w szkołach.

Rozumiem ten dylemat z różnych stron choćby widząc w użyciu znany krój pisma (czcionkę) o nazwie Gill Sans.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


I teraz gdy napotykam w reklamach, gazetach, książkach ten font przypominają mi się opublikowane posmiertnie dzienniki autora (Erica Gilla) w których można przeczytać o wykorzystywaniu seksualnym (przez niego) dwóch nastoletnich córek, związkach kazirodczych z siostrami a nawet o aktach seksualnych z własnym psem...
 
Ostatnia edycja:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1662
Reakcje/Polubienia
1752
No kuwa nie. Sapkowski byl dumny i przeszczesliwy z podpisania kontraktu z Netflixem. I teraz pewnie tez jest. Ja mniej.
Co wiecej jesli to sie okaze prawda ze Jaskier wali w kakao Radowida lub odwrotnie, to uroczyscie spale w kominku ksiazki ktore mam.
No chyba ze Sapkowski sie wypowie zasadniczo ze gejoza Jaskra go zniesmacza.

Nie wierzycie? Alez prosze, sezon 3 za rogiem....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaczynam podejrzewac ze Cavil zrezygnowal bo widzial ze w scenariuszu na sezon 4 jest ze krasnale go gwalca w jakijs karczmie po pijaku...

PS: piosenka przewodnia, sezon 3, wersja angielska:
give a blowjob to witcher, shake his foreskin oooOOOO
wersja polska:
konia zwal wiedzminowi, napletkiem potrzasnij ooooOOOO
Wykrakałeś!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry