joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Bardzo lubię CCleanera, używam go do wyrzucania śmieci i sprzątania w rejestrze, jak dotąd nic mi jeszcze nie zepsuł. Zawsze robię backup kasowanych wpisów rejestru. Ten program skutecznie sprząta w kompie po serfowaniu w internecie. Używam też innych cleanerów, ale CCleaner jest dobrym uzupełnieniem do nich.
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
CCleaner bardzo dobry czyściciel. Używam go już od dawna. Zainstalownie tego programu na kompa to podstawa, jeżeli chcemy mieć porządek na swoim PC.
 
A

Anonymous

Proponuję doinstalować jeszcze dodatek " Ccleaner Enhancer " obsługujemy czyszczeniem dodatkowo 270 programów nieujętych w oficjalnej wersji Cceanera.
Używam i zapewniam jest bezpieczne.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
CCcleaner to moim zdaniem jeden z niezbednych programow ktore powinnismy miec na kompie, czysci syfek i smieciuszki z dysku niczym francuska pokojoweczka :)
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Używam, używam... :) Wypada nieźle, nie zepsuł rejestru, nie narobił szkód, czyści dobrze. Jest bardzo prosty w użyciu a wygodny interfejs jest dodatkowym plusem. Jeśli miała by się kiedykolwiek ukazać wersja płatna tego programu to fajnie jak by dorzucili w niej moduł defragmentacji rejestru - to taka moja mała propozycja :D
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Używam od ponad 5 lat chyba...i twierdzę, że nie ma bezpieczniejszego czyściciela, a przerobiłem ich dziesiątki chyba. Używam zawsze wersji "portable" czyli bez instalatora...wystarczy rozpakować archiwum do folderu i odpalić. Tak wg mnie jest łatwiej, szybciej i prościej...a funkcjami nie różni się w niczym.
Na marginesie...proponuję potestować OSPC - czyli Online Solutions Privacy Cleaner program tej samej rosyjskiej firmy, która wyprodukowała bardzo skuteczny pakiet Online Solutions Security Suite. Program nie ma tylu opcji, co CCleaner, ale czyści rewelacyjnie śmieci plikowe.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

LanceNDZ

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
110
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Katowice
Ta aplikacja to już legenda. Jak dla mnie ten program do podstawa na każdym komputerze, takie minimum które musi być, szybki i niezawodny robi dokładnie to czego się od niego oczekuje. Jeden z niewielu naprawdę bezpiecznych czyścicieli który nie usuwa za dużo
 
Do góry