Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Lvly feat. Milva - Everlasting Ego
---

---
łódka imponująca ... ;)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9957
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Kiedyś pisałem, że mój muzyczny tata coś tam planuje, wchodzi do studia i będzie nagrywał. No i jest! Graj ojcze....




















Bez kombinowania, bez udziwniania, krótkie utwory jak w latach '50 ze szczyptą ZZ Top. Jest moc :mistrzunio :słucha muzki
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9957
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Robimy naszą Eurowizję :madafaka


Na początek zapraszamy reprezentantów Hiszpanii. Zespół przyjechał do nas z Saragossy a nazywają się Heroes del Silencio:





Teraz zapraszamy Niemców. Bardzo ładnie nam się to ułożyło bo poprzednicy byli z Hiszpanii a swoją międzynarodową przygodę rozpoczynali w Berlinie a teraz Niemcy zaśpiewają po hiszpańsku. Cóż za przypadek. Grupa nie jest może szczególnie znana ale myślę, że się państwu spodoba. Ja, Nein....





Pora na naszych rodaków. W związku z tym, że Rafała nie puścił Jacek w ostatniej chwili znaleźliśmy zastępstwo. Jednak nie chcą śpiewać po polsku więc zaśpiewają po angielsku. Taki był ich warunek.





W tym miejscu mieli się pojawić Czesi ale w związku z napiętą sytuacją z naszymi sąsiadami zaprosiliśmy zespół z Czechosłowacji. Nazywają się Synkopy 61 i wzorują się na Uriah Heep. Mimo tego, że istnieją od lat 60' to nigdy nie udało im się nagrać longplaya zatem sięgamy do wydanej 10-calówki i jedziemy.... formułą 1





Zabawna sytuacja. Wkradł się błąd w naszej eurowizji i zgodnie z harmonogramem teraz czas na zespół z Mongolii. Przyjmijmy więc, że skoro Mongolia graniczy z Rosją to prawie tak jakby była w Europie. W dodatku nikt z organizatorów nie zna mongolskiego i nie ma jak im wytłumaczyć żeby sobie poszli. Nie będziemy też robić sobie z nich wrogów - Czesi nam wystarczą:





I już na koniec reprezentanci Holandii. Podobno nie chcą być gorsi od kolegów z Włoch, którzy wygrali podróbkę eurowizji i też przywieźli jakieś regionalne specjały. Piosenka chyba jest o czarach. Nie znamy też holenderskiego:





To by było na tyle. Jednak zanim zaczniemy głosowanie chciałbym wyjaśnić pewną nieścisłość. Część polskich widzów zaczęła protestować przeciwko gloryfikacji narodu żydowskiego przez jeden z zespołów. Nie mogliśmy z początku doszukać się który to zespół. Przejrzeliśmy wszystkie występy i już spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż zespół z Mongolii śpiewał piosenkę nie o Żydach bo tytuł to "Yuve Yuve Yu". Po prostu źle państwo usłyszeli.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
 
Do góry