Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5610
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska



 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10614
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzisiaj tylko i wyłącznie nowości. Zaczynamy od tytułowego utworu z nadchodzącej płyty zespołu Scorpions:





Eddie Vedder też szykuje się do wydania swojej solowej płyty więc też udostępnia nowe nagranie:





Nie inaczej jest w przypadku Slasha i Myles'a Kennedy'ego:





Panowie z Jethro Tull mówią, że też nie są gorsi więc też wydają płytę. Oto próbka:





Gitarzysta zespołu Rush Alex Lifeson wraz ze swoim nowym zespołem Envy Of None też szykują się do wydania swojej płyty:





Na koniec też nie mogło być inaczej. Trochę elektroniki z nadchodzącej płyty zespołu Tangerine Dream:





i tak tylko na podsumowanie już w przyszłym tygodniu premiera nowego utworu T.Love. Po przesłuchaniu pierwszej piosenki muszę przyznać, że to będzie chyba najbardziej radiowy utwór w całej ich długiej przygodzie z muzyką. Oficjalnie do odsłuchania w piątek ale warto czekać bo jest dobrze :winked
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10614
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W zeszłym tygodniu obiecałem że pojawi się nowy utwór T.Love z nadchodzącej płyty. Wspomniałem też, że to jest jeden z najbardziej radiowych numerów spośród całej dyskografii T.Love więc oceńcie sami:





A skoro zacząłem po polsku to lecimy z tematem. Duet Fasolki i Sokół o tym, że jak masz 10 klocków to 5 musisz oddać bo to jest podatek:





A teraz duecik Monika Borzym i Artur Andrus:





Kontynuując temat duetów Organek i Klaudia Szafrańska:





Teraz Fisz, Emade, Tworzywo i Ok Boomer:





Na koniec Grzegorz Turnau i Igor Herbut zjedzą "Zupę na Plantach":


 
Do góry