Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9974
Reakcje/Polubienia
10603
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ale mnie tu dawno nie było :sarkazm a tu nowości nie dodane. Zaczynamy więc od nowej Metalliki:





jest też dawno niesłyszany Peter Gabriel:





Pod koniec lat 90-tych swój największy hit zaprezentował Eagle Eye Cherry (Save Tonight) ale od tego czasu minęło już sporo. Jednak Eagle Eye ciągle nagrywa. W piątek ukazała się ta oto piosenka:






W piątek na sklepowych półkach pojawiła się nowa płyta Uriah Heep. Oto próbka:






Więcej nowości następnym razem. Jutro będziemy też świętować urodziny pewnego pana ale teraz na koniec dwie smutne wiadomości. W mijającym tygodniu odszedł muzyk wybitny ale jakoś tak fakt ten został niezauważony. Autor wielu wybitnych kompozycji i jeden z członków tria Crosby, Still & Nash a następnie kwartetu Crosby, Still, Nash & Young - David Crosby. W najbliższym czasie będzie trochę więcej bo trudno w jednej piosence zamknąć jego twórczość:





Wczoraj też zmarł lider zespołu Television - Tom Verlaine:


 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9974
Reakcje/Polubienia
10603
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zbyt często w moim kąciku muzycznym nie pojawia się muzyka elektroniczna czy też taneczna. Będzie tym razem wyjątek ale tylko dlatego, że z nową płytą powraca zespół, który ostatnio wydał coś 24 lata temu a w przyszłym roku minie 30 lat jak wydali piosenkę, która pozamiatała w klubach i na dyskotekach. Sam nie byłem fanem ale trudno nie oddać im tego, że w tamtym czasie tym jednym hitem zrobili robotę. Pamiętacie:





Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dzisiaj brzmią tak oto:





A teraz zostawiam muzykę klubową zapewne na długo i wracam do tego co lubię i to bardzo. Till Lindemann oprócz tego, że działa w R+ i czasem tworzy coś własnego to udziela się w duetach. Tutaj duet z Sharon Kovacs:





A skoro jest Till to może i R+ się nada :klawik





Wspomniałem, że Till działa też solo. No więc żeby nie być gołosłownym:




A już na sam koniec będzie Chris Shiflett czyli jeden z Foo Fighters w solowym wykonaniu. Do następnego :francuz

 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9974
Reakcje/Polubienia
10603
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Naszło mnie na ballady. Tak więc na początek Parkway Drive:





Teraz klasyka od ZZ Top:





Następny w kolejce będzie Snowy White ale coś innego niż to co myślimy, że będzie:





Pora na coś w stylu country. Kris Kristofferson:





Trochę południowego rocka. Lynyrd Skynyrd:





A na koniec Dire Straits:





:francuz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35898
Reakcje/Polubienia
24978
Miasto
Trololololo
Beastie Boys - Sabotage
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4343
Reakcje/Polubienia
5740
Miasto
To tu to tam....
Wszystko sie zmienia, a rassija nie.... ot, jak sie ladnie zestarzala piosenka ktora powstala w czasie drugiej wojny w Czeczenii:



I jak jestem leniwy, to dla nie znajacych ruskiego

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry