Comodo - wersje stabilne

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Mam pytanko: skoro Comodo Internet Security Premium, edycja darmowa, używa HIPS, z modułem anty- keyloggera, to czy powinnam, na moim kompie z XP, instalować dodatkowo KeyScrammbler Personal, aby zabezpieczyć Firefox i Operę, przed keyloggerami? Bo kiedyś używałam, na moim nowszym kompie z Windows 10, zaporę Comodo oraz SpyShelter Premium i w tamtej zaporze musiałam wyłączyć anty- keyloggera, bo był konflikt...
Moduł anty-keyloggera w Comodo jest całkiem inny niż to co robi KeyScrambler więc spokojnie możesz używać dwóch.Keyscrambler szyfruje wszystko to co wpisujesz na klawiaturze więc jeśli nawet jakimś cudem miałabyś zainstalowanego keyloggera to jedyne co taki keylogger przechwyci to np:483ethfjdcljhf9dew zamiast tego co wpisałaś czyli np: Lubię stronę PZD.

Anty-keylogger w Comodo to blokuje na zasadzie zachowań danego pliku, działa jak HIPS.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Aha, mam jeszcze jedno pytanie... Na lapku mojej Mamy mam Zemanę AntiLogger Beta, obok zapory Comodo z włączonym HIPS. Nie ma tam żadnego konfliktu, więc nie muszę wyłączać anty- keyloggera w zaporze Comodo? Niedawno tam ponownie zainstalowałam zaporę Comodo, oraz antywirusa Avasta.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Aha, mam jeszcze jedno pytanie... Na lapku mojej Mamy mam Zemanę AntiLogger Beta, obok zapory Comodo z włączonym HIPS. Nie ma tam żadnego konfliktu, więc nie muszę wyłączać anty- keyloggera w zaporze Comodo? Niedawno tam ponownie zainstalowałam zaporę Comodo, oraz antywirusa Avasta.
To jest ta zemana antilogger ze skanerem taka jak Zemana antimalware :??
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
To jest Zemana AntiLogger Beta, ze skanerem... Którego rzadko używałam, bo jakoś nie mam do niego zaufania. Bo skoro u mnie Zemana AntiMalware wykryła 300 FP, to na lapku mógłby wykryć troszkę mniej, ale jednak...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
To jest Zemana AntiLogger Beta, ze skanerem... Którego rzadko używałam, bo jakoś nie mam do niego zaufania. Bo skoro u mnie Zemana AntiMalware wykryła 300 FP, to na lapku mógłby wykryć troszkę mniej, ale jednak...
Warto byłoby tę betę zaktualizować do wersji stabilnej.Zemana Antilogger to nic innego jak Zemana Antimalware tyle że Antilogger ma dodatkowo moduł szyfrujący wszystko co wpisujesz na klawiaturze czyli coś takiego jak KeyScrambler więc jeśli nie ma konfliktów pomiędzy Comodo a Zemaną Antilogger to nie musisz wyłączać Anty-keylogger'a w Comodo.
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3196
Reakcje/Polubienia
12935
Miasto
On a Bike!
COMODO Internet Security 12.1.0.6914
Changes in COMODO Internet Security 2019 12.1.0.6914:
Fixed:

  • Preventing unsigned DLLs from loading into CIS processes
Added:

  • Due to popular demand added the ability to delete vendor rated by Comodo from Vendor List.
  • Added Czech language translations.
  • Add ‘Windows Operating System’ application to ‘Windows System Applications’ file group.
  • An alert is now shown that reboot is required if Clipboard Protection settings are changed.

Size: 5.35 MB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3196
Reakcje/Polubienia
12935
Miasto
On a Bike!
Comodo Firewall 2019 12.1.0.6914 FREE
Changes in COMODO Internet Security 2019 12.1.0.6914:
Fixed:

  • Preventing unsigned DLLs from loading into CIS processes
Added:

  • Due to popular demand added the ability to delete vendor rated by Comodo from Vendor List.
  • Added Czech language translations.
  • Add ‘Windows Operating System’ application to ‘Windows System Applications’ file group.
  • An alert is now shown that reboot is required if Clipboard Protection settings are changed.

Size: 5.35 MB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3196
Reakcje/Polubienia
12935
Miasto
On a Bike!
Comodo Antivirus 2019 12.1.0.6914 FREE

Changes in COMODO Internet Security 2019 12.1.0.6914:
Fixed:
  • Preventing unsigned DLLs from loading into CIS processes
Added:
  • Due to popular demand added the ability to delete vendor rated by Comodo from Vendor List.
  • Added Czech language translations.
  • Add ‘Windows Operating System’ application to ‘Windows System Applications’ file group.
  • An alert is now shown that reboot is required if Clipboard Protection settings are changed.


Size: 5.35 MB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3196
Reakcje/Polubienia
12935
Miasto
On a Bike!
COMODO Internet Security 2020 12.2.2.7036 – Final
Changes in COMODO Internet Security 2020 12.2.2.7036:

Improved
  • Migrated virtually all HTTP URLs to HTTPs.
  • Folder Protection

Fixed
  • Upgrade over install doesn’t work
  • Https website filtering no longer works on Chrome 78
  • Chrome crashes in Containment
  • CIS creates error while unplugging USB
  • Uninstallation & Installation failed
  • Uninstallation of Comodo KillSwitch and Cleaning Essentials
  • Freezes in Win10 build 1909/1903

Size: 4.79 MB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry