Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
9237
Reakcje/Polubienia
26315
ControlUWP to aplikacja Open Source oparta na skryptach PowerShell, która centralizuje wiele zalecanych ustawień systemu Windows 10, umożliwiając łatwe wprowadzanie zmian. Jej twórcą jest autor innych popularnych aplikacji, takich jak Bloatbox i Privatezilla.

Program automatyzuje działania związane z kluczowymi ustawieniami, umożliwiając nawet ich masowe wykonywanie. GUI jest uporządkowane i podzielone na trzy części. Pierwsza to lista kategorii (Aplikacje, Debloat, Urządzenia itp., W sumie piętnaście głównych kategorii). Druga, zawiera krótki opis działań wymienionych w trzeciej sekcji. Powyżej wymienionych działań możesz wybrać, co chcesz zrobić; dodaj, zapisz, zastosuj, a także odśwież, zaznacz/odznacz wszystko (zawarte w menu rozwijanym).

ControlUWP sprawia, że proces zarządzania ustawieniami systemu Windows Windows 10 jest łatwy, a ponieważ twoje wybory są scentralizowane, sprawia, że jest on bardzo przyjazny dla użytkownika, umożliwiając każdemu dostosowanie ustawień systemu Windows 10 dokładnie tak, jak chcą.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry