Biuro Coolmuster Word to PDF Converter za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Coolmuster Word to PDF Converter 2.1.2 przez 31 dni
Coolmuster Word to PDF Converter to program dzięki któremu zmienimy dokumenty Word do pliku pdf.
word-to-pdf-converter_box.png

Coolmuster Word to PDF Converter is the most effective document conversion tool and has a great ability to convert MS Word files to Adobe PDF format instantly, so as to prevent unauthorized modification.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dane rejestracyjne:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Coolmuster Word to PDF Converter 2.1 przez 3 dni


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy i dane rejestracyjne jak wyżej.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

slawus

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
55
Reakcje/Polubienia
0
Przepraszam, bo nie chce się wymądrzeć, ale wyjaśnijcie mi jaki sens mają takie konwertery, jeżeli w programie Word począwszy od 2007 jest możliwość bezpośredniego zapisywania dokumentów w pdf.
Pozdrawiam!
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
slawus napisał:
Przepraszam, bo nie chce się wymądrzeć, ale wyjaśnijcie mi jaki sens mają takie konwertery, jeżeli w programie Word począwszy od 2007 jest możliwość bezpośredniego zapisywania dokumentów w pdf.
Pozdrawiam!

Ale jeśli chodzi o Word Microsoftu, to jest on płatny.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35995
Reakcje/Polubienia
25097
Miasto
Trololololo
slawus napisał:
Przepraszam, bo nie chce się wymądrzeć, ale wyjaśnijcie mi jaki sens mają takie konwertery, jeżeli w programie Word począwszy od 2007 jest możliwość bezpośredniego zapisywania dokumentów w pdf.
Pozdrawiam!
dobre pytanie, może też chodzi to że jak ktoś nie ma wordopodobnego oprogramowania a chce taki plik odczytać to sobie konwertuje :scratch :scratch choć to raczej nie trafione jest.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
OXYGEN THIEF napisał:
slawus napisał:
Przepraszam, bo nie chce się wymądrzeć, ale wyjaśnijcie mi jaki sens mają takie konwertery, jeżeli w programie Word począwszy od 2007 jest możliwość bezpośredniego zapisywania dokumentów w pdf.
Pozdrawiam!
dobre pytanie, może też chodzi to że jak ktoś nie ma wordopodobnego oprogramowania a chce taki plik odczytać to sobie konwertuje :scratch :scratch choć to raczej nie trafione jest.

Raczej jak ktoś ma wordopodobny program (bez możliwości konwersji) i koniecznie chce zamienić na pdf. Bo ma kaprys, bo ktoś od niego wymaga w pdf, bo lżejszy plik, bo nie tak łatwo coś zmienić w dokumencie ... aż po: bo ma taki przymus wewnętrzny. :wariat
 
Do góry