Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
972
Miasto
Warszawa
Kolejny już raz przedstawiam spolszczenie do programu graficznego PaintShop Pro 2021 [ v23.00.143 ]
Firma Corel postanowiła nie wydawać wersji 32 bitowej, dlatego spolszczenie jest dostępne jedynie dla systemów 64 bitowych.
Nie instalować w innej wersji.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Spolszczenie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
PaintShop Pro 2021 ULTIMATE v23.0.0.143_64-bit)-(Spolszczenie v1.0) Aljot.zip
LUB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
972
Miasto
Warszawa
Ostatnia edycja:

Pozi

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2020
Posty
1
Reakcje/Polubienia
1
Witam. Poszukuję spolszczenia Corel VideoStudio 2020 Ultimate i Corel Painter 20. Pozdrawiam
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
972
Miasto
Warszawa
Ostatnie tłumaczenie i jedyne jakie zrobiłem to Corel Video Studio X8. Ja się nie podejmę tłumaczenia do nowszej wersji. Obiecałem sobie że nie będę tłumaczyć obszernych programów. Tłumaczenie tego programu zajmie od podstaw kilka miesięcy, później kilka miesięcy testowania.
 

Leopold2020

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2020
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam poszukuję spolszczenia do PaintShop Pro 2021 ULTIMATE v23.1.0.27 w wersji portable
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
361
Reakcje/Polubienia
972
Miasto
Warszawa
Wydaje mnie się, że wystarczy zainstalować spolszczenie, tylko wpierw należy podać nową lokalizację głównego katalogu pliku portable.
Trudniej będzie, z drugim instalatorem „ProgramData” ten katalog jest, katalogiem ukrytym, podejrzewam, że także w pliku portable. To tylko takie moje gdybanie, ponieważ nie miałem okazji tego przeprowadzić i sprawdzić.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Może robię coś nie tak ale nie działa.
a jak ma działać? czym masz spakowany, gotowy program? Turbo? Thinapp? tak czy siak mniemam, że masz portable 'zamknięte'...
najpierw trzeba uruchomić całą machinę wirtualizacji, potem zainstalować program, dodać spolszczenie, zamknąć wirtualizację (portablizację) i gotowe ... ciutkę się trzeba napracować :zaciesz
 

Kmicic

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2022
Posty
8
Reakcje/Polubienia
2
"Spóźniłem" się? Te linki nie działają. Strona chyba już nie istnieje. Czy ma ktoś spolszczenie dla tej wersji 2021 [ v23.00.143 ] ?
Aljot... ratuj ;)
 
Do góry