CyberGhost VPN - nie chce łączyć

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Jak w temacie.
CyberGhost VPN Premium
Od miesiąca próbuję się połączyć, ze dwa razy się udało. Stale dostaję komunikat "Nie mozna ustanowić połączenia. Spróbuj za kilka minut". Czy to przeciążenie czy mój problem?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36176
Reakcje/Polubienia
25294
Miasto
Trololololo
Próbowałaś inny serwer wybrać ??
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Miałem to samo , ale w wersji free, wiadomo trzeba się w kolejkę wstrzelić , tylu chętnych, ale w wersji Premium takie miejsce nie powinno być . Może nie działać w przypadku, blokady połączenia przez firewall , wina routera, możliwe,że dostawca internetu blokuje porty/VPNA . Nie możliwe jest, aby w wersji Premium były wiecznie przeciążone serwery :jezyk
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Pamiętam, że zaraz po instalacji udało mi się połączyć ze 2 razy, od kilku dni próbuję i to samo ...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36176
Reakcje/Polubienia
25294
Miasto
Trololololo
Może coś z serwerem, spróbuj z innego.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
OXYGEN THIEF napisał:
Próbowałaś inny serwer wybrać ??

Próbowałam różne serwery i ciągle to samo.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Mi tam wszystkie serwery działają , więc wina leży po Twojej stronie zapewne. Wyłącz Firewalla do zera i włącz Vpna , zobacz czy działa :jezyk
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Kiedyś tez miałem problemy z łączeniem.Pomagał mi Connectivity Fixer Pro był kiedyś w promocji
czyscił DNS cache iwszystko było OK z połączeniem
Jest też wersja free możesz spróbować

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ten numer wycina tylko Cyber Ghost bo np.SecurityKISS którego używam to jest luz blues
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Likwis napisał:
Mi tam wszystkie serwery działają , więc wina leży po Twojej stronie zapewne. Wyłącz Firewalla do zera i włącz Vpna , zobacz czy działa :jezyk

Też myślę, że po ojej stronie.
Wyłączyłam Firewalla i też nic.
Jest jeszcze BITek i jego firewall.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Wywal( wyłącz) wszystkie cudaki co mogą blokować VPna, Firewalla systemowego , w pakietach IS( całego Bita najlepiej). Ja sobie raz przyblokowałem CyberGhosta w ten sposób . Wyłączyłem LNS Firewall i działał . Później wiadomo,że trzeba dodać VPna do wykluczeń w ognio murku :jezyk
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Likwis napisał:
Wywal( wyłącz) wszystkie cudaki co mogą blokować VPna, Firewalla systemowego , w pakietach IS( całego Bita najlepiej). Ja sobie raz przyblokowałem CyberGhosta w ten sposób . Wyłączyłem LNS Firewall i działał . Później wiadomo,że trzeba dodać VPna do wykluczeń w ognio murku :jezyk

Po wyłączeniu wszystkich firewalli też kicha. :(
 
A

Anonymous

Serwery CyberGhost są szybkie. Myślę, że przyczyna znajduje się na Twoim komputerze. Jeśli powyższe rady nie pomogły i nie znalazłaś programu, który może blokować VPN, sięgnij do porad producenta:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pozdrawiam
:hi
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
giveawayday napisał:
Serwery CyberGhost są szybkie. Myślę, że przyczyna znajduje się na Twoim komputerze. Jeśli powyższe rady nie pomogły i nie znalazłaś programu, który może blokować VPN, sięgnij do porad producenta:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pozdrawiam
:hi

No i połączyło mnie! Dzięki! :yes master
Aktualizowałam sterowniki, nowe powodowały błąd CBG i sam się naprawiał. Odinstalowałam konkurenta (Stegano Online Shield, który i tak na Win8 nie chodził), przeinstalowałam CBG, przeczytała ww stronę, coś zrobiłam: przy pomocy driver-hotfix chyba udało mi się naprawić ostatecznie. Ustanowiłam połączenie! Pisze do Was z Londynu, niby :p )
 
A

Anonymous

tofana napisał:
coś zrobiłam: przy pomocy driver-hotfix chyba udało mi się naprawić ostatecznie. Ustanowiłam połączenie! Pisze do Was z Londynu, niby :p )
Driver-hotfix jest dobry na Windows 8.

Pozdrawiam
:hi
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
giveawayday napisał:
tofana napisał:
coś zrobiłam: przy pomocy driver-hotfix chyba udało mi się naprawić ostatecznie. Ustanowiłam połączenie! Pisze do Was z Londynu, niby :p )
Driver-hotfix jest dobry na Windows 8.

Pozdrawiam
:hi

Tak myslę, że właśnie jemu zawdzięczam sukces! :dziwak

Pozdrawiam z Niemiec :p
 
Do góry