CyberLink PhotoDirector 2011 Beta za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
CyberLink PhotoDirector 2011 Beta
CyberLink Corp. (5203.TW) is excited to introduce PhotoDirector 2011 Beta by presenting a limited time opportunity to receive the official release version for free. PhotoDirector 2011 Beta allows users to experiment with a vast array of photo workflow, editing and management tools before the official release version is launched in June, 2011. Any user who downloads the beta version and provides valid feedback of their experience by June 20th will receive the official release version for free.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
dostał ktoś maila ze stroną do pobrania tej wersji ? bo od wczoraj nic nie przyszło a sprawdzałem na kilku skrzynkach
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Na koszmail.pl przychodzi po 5 sekundach.
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
no faktycznie przyszło nawet po 3 s należy się pochwała za szybką reakcje , ale okazuje się że chyba gmaila blokuja bo na INTERIE przyszedł mail .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Producent oferuje pełną wersję po testach ale trzeba się przysłużyć, czyli wysłać info o błędzie jeśli takowy będzie :p .
Jeśli ktoś ma zamiar polować na pełną wersję to radzę zarejestrować się na normalny ( nie tymczasowy ) mail.
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Jestem zarejestrowany bo mam pełna wersje CyberLink Power DVD i dlatego się zdziwiłem że nie przyszedł mail na zarejestrowaną skrzynkę .
 
Do góry