Czy jesteś antysemitą ?

A

Anonymous

Żydowska organizacja Liga Przeciwko Zniesławieniu ( Anti-Defamation League ADL ) opublikowała wyniki badań,przeprowadzone w 102 krajach na świecie dotyczące antysemityzmu (?), pytania w ankiecie brzmiały następująco :

Czy zgadzasz się z opinię,że :

1. Żydzi mówią za dużo o tym, co ich spotkało podczas Holokaustu.
2. Żydzi są bardziej lojalni wobec Izraela niż państw, w których żyją.
3. Żydzi uważają, że są lepsi od innych ludzi.
4. Żydzi mają zbyt dużą władzę na międzynarodowych rynkach finansowych.
5. Żydzi mają zbyt dużą władzę w świecie biznesu.
6. Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad sprawami globalnymi.
7. Ludzie nienawidzą Żydów ze względu na ich sposób zachowania.
8. Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad rządem Stanów Zjednoczonych.
9. Żydzi mają zbyt dużą kontrolę nad globalnymi mediami.
10. Żydzi są odpowiedzialni za większość światowych wojen.
11. Żydów nie obchodzi, co przytrafia się komukolwiek spoza ich społeczności.


Ponieważ nie brałem udziału w tej ankiecie,sprawdziłem swój antysemityzm (?) :
Na 9 pierwszych pytań odpowiedziałem : tak, na 10 : nie, na 11 : nie wiem.

A jak to wygląda w poszczególnych krajach (%-oznaczają odsetek antysemitów (?)) :

1.Strefa Gazy- 93 %
2.Irak- 92 %
3.Jemen- 88 %
4.Algieria- 87 %
4.Libia- 87 %
5.Tunezja- 86 %

17.Grecja- 69 %
26.Polska- 45 %
37.Francja- 37 %
55.Rosja- 30 %
63.Belgia- 27 %
63.Niemcy- 27 %
92.Czechy- 13 %
95.USA- 9 %
96.U.K.- 8 %
99.Holandia- 5 %
100.Szwecja- 4 %
102.Laos- 0,2 %


Umieściłem tylko najciekawsze wyniki.I pozwolę sobie na drobny komentarz :zawsty .
Czołówka rankingu-zero zaskoczenia.Lider w Europie czyli Grecja-też nie,biorąc pod uwagę ich ciętość po krachu finansowym.Polacy na drugim miejscu na kontynencie-czyli zdanie mamy wyrobione.
"Niewiniątka" Niemcy daleko...ale jakby przyszło co do czego,to jestem pewien,że powtórzyli by to samo co onegdaj.Bardzo ciekawie głosowali Jankesi-chyba im nie przeszkadza,że USA są prawdziwą ojczyzną nie tylko dla nich.Zastanawiająca jest pięciokrotna dysproporcja między Holandią i Belgią.Chociaż z autopsji dobrze wiem co się o nich mówi we Flandrii.
Na ostatnim miejscu : Laos-czyli w dżungli uchowali się ludzie którzy nie mają nic przeciwko Żydom :szydera .
 
A

Anonymous

Prawdę mówiąc nie za bardzo wiem, jak te pytania i odpowiedzi na nie, mają się do kwestii antysemityzmu :scratch
Czy jeżeli uważam, że Żydzi mają zbyt dużą władzę w świecie biznesu, to jestem antysemitą? Przecież twierdząca odpowiedź na to pytanie, to nic innego jak stwierdzenie faktu.
Z lekka to bzdurkowate i tendencyjne :dziwak

P.S.
Czy twierdząca odpowiedź na pytanie:
Czy uważasz, że napotkany na zagranicznych wczasach Polak, ubrany w przepocony t-shirt oraz skarpety i klapki Kubota, wygląda jak wsiur?
jest potwierdzeniem faktu, czy przykładem antypolskiej postawy?
:szydera
 
A

Anonymous

Ktosiu-dlatego każdorazowo przy słowie antysemityzm postawiłem pytajnik. Ale z drugiej strony Anti-Defamation League ADL to bardzo poważna instytucja...więc licz się ze słowami :szydera .
Co do pytania w sprawie "Kubota" to nic się u nas nie zmieniło...w eleganckich klimatyzowanych samochodach pachnie...a w MPK jak śmierdziało tak śmierdzi :chory .Zapraszamy do Polski :szydera .
 
A

Anonymous

Spokojnie. Z mojej strony, to tylko pytania retoryczne i nie skierowane w Twoją stronę (chyba że reprezentujesz ADL :szydera)
 
A

Anonymous

Odpowiadając na te pytania to wyjdzie mi ,że tak i to taki spory antysemita.Idąc dalej powiem tak iż największymi antysemitami to są sami zainteresowani a z antysemityzmu jak i z Holocaust Corporation zrobili świetnie działający biznes przynoszący miliardowe zyski.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Pozwólcie że i ja się wtrącę.
ktośtam napisał:
Czy uważasz, że napotkany na zagranicznych wczasach Polak, ubrany w przepocony t-shirt oraz skarpety i klapki Kubota, wygląda jak wsiur?
jest potwierdzeniem faktu, czy przykładem antypolskiej postawy?
:szydera
To jest przykład antypolskiej postawy :england
Hornet napisał:
Co do pytania w sprawie "Kubota" to nic się u nas nie zmieniło...w eleganckich klimatyzowanych samochodach pachnie...a w MPK jak śmierdziało tak śmierdzi :chory .Zapraszamy do Polski :szydera .
To jest potwierdzenie faktu :sarkazm
Co do pytań wychodzi mi że jestem antysemita :scratch
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Moja odpowiedź będzie multimedialna :)

 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Widzę, że Oi! ma się tu dobrze ......więc jak już tak sobie śpiewamy....
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
RAC to tylko "uogólnienie"

Oi! to My




Jeszcze niedawno świat mógł być ocalony....
 
A

Anonymous

Fiodor-Przyjacielu...ale jak się ma : DNA świń do ankiety o antysemityzmie :scratch.Chyba,że to miał być jakiś ukryty przekaz,tudzież wysublimowana złośliwość :szydera .
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Hornet napisał:
Fiodor-Przyjacielu...ale jak się ma : DNA świń do ankiety o antysemityzmie :scratch.Chyba,że to miał być jakiś ukryty przekaz,tudzież wysublimowana złośliwość :szydera .
Jak zwykle mnie czytasz :hippie :friends
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Oj Remol bo się bardzo pokłócimy i z nie lubimy , a ziemie ciężko się przekopuje połamanymi rękami.
O ja biedny nieszczęśliwy co ja teraz pocznę....programexe nie rób mi tego :p :szydera :szydera
Pierwszy lepszy punk jest mądrzejszy od ciebie.....
BTW
ty już nic nie oglądaj bo i tak nie wyzdrowiejesz
 
Do góry