Narzędzia DataNumen Word Repair za darmo

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
4365.jpg

DataNumen Word Repair to niewielkie narzędzie służące do naprawy uszkodzonych dokumentów, przygotowanych w programie MS Word (*.doc i .docx).

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
dwordrssl.jpg
options.jpg
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
Witam. Nie miałem ochoty ściągać tego programu w powiązaniu z facebookiem. Tym razem BitsDuJour nie dał możliwości wypełnienia ankiety (przynajmniej nie zauważyłem), dlatego proszę Osobę, która ściągnęła tę instalkę o wsadzenie jej na jakiś serwer i opublikowanie jej tutaj. Oczywiście, jeśli serial wewnątrz instalki nie jest przydzielony do danego komputera. Instalka (jak dla mnie) może być oryginalna. Pozdrawiam Wszystkich - z góry dzięki :)
 

georg

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudnia 2012
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Na stronie promocji " :-( This offer is available before the 17 October 2020 07:15:26 "
Natomiast po kliknięciu na Download: "This offer will end on Saturday 17 October 2020 at 19:15. "
Szkoda.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35913
Reakcje/Polubienia
25001
Miasto
Trololololo
Na stronie promocji " :-( This offer is available before the 17 October 2020 07:15:26 "
Natomiast po kliknięciu na Download: "This offer will end on Saturday 17 October 2020 at 19:15. "
Szkoda.
Ten program do użytku domowego jest darmowy, promocja dotyczy użytku komercyjnego i wersja komercyjna jest tylko płatna.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37797
Reakcje/Polubienia
33938
Na stronie promocji " :-( This offer is available before the 17 October 2020 07:15:26 "
Natomiast po kliknięciu na Download: "This offer will end on Saturday 17 October 2020 at 19:15. "
Szkoda.
Najprawdopodobniej jakieś problemy techniczne promocja wystartowała w dniu dzisejszym i miała być aktywna przez 10 dni.
 

georg

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudnia 2012
Posty
9
Reakcje/Polubienia
8
Ten program do użytku domowego jest darmowy, promocja dotyczy użytku komercyjnego i wersja komercyjna jest tylko płatna.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dzięki!

---
A jednak bez licencji jest to demo. Zainstalowałem, sprawdziłem.
"FAQ
The demo version will insert demo texts into the recovered Word document. To eliminate the demo texts in the recovered document, you need to order the full version and use it to re-repair the original corrupt document."
 
Ostatnia edycja:
Do góry