Debut Video Capture

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
10201
Reakcje/Polubienia
29634
Debut Video Capture to profesjonalne narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z ekranu pulpitu lub urządzeń rejestrujących takich jak kamery.Aplikacja charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i czytelnym interfejsem użytkownika. Debut Video Capture to idealne rozwiązanie do przechwytywania obrazu na komputerze, przy użyciu wbudowanych funkcji lub zewnętrznych urządzeń rejestrujących. Program został również wyposażony w przydatne funkcje do automatycznego nagrywania obrazu w określonym czasie, a także zarządzania i konwertowania utworzonych plików wideo na komputerze.

Debut Video Capture przechwytuje i nagrywa sekwencję wideo z całego ekranu pulpitu oraz następnie zapisuje go do odpowiedniego pliku na dysku twardym komputera. Użytkownik może wybrać dowolny format zapisu – AVI, FLV, MPG, 3GP, MP4, MOV i wiele innych. Przy użyciu tego oprogramowania możemy z łatwością przechwytywać obraz z kamery internetowej lub sieciowej, a także z urządzeń typu kamera VHS.

Debut Video Capture przechwytuje cały ekran, wybrane okno lub zaznaczony fragment na pulpicie. Dodatkowo posiada możliwość przybliżania i oddalania widoku podczas nagrywania sekwencji wideo, a także pozwala na dodawanie różnych efektów wizualnych, tekstów oraz znaków wodnych. Nie zabrakło w nim też suwaków do ustawienia poziomu jasności, kontrastu i gammy oraz opcji do skonfigurowania jakości kompresji audio i wideo.

źródło: dobreprogramy.pl

Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wymagania: Windows XP, 7, 8, 8.1, 10

Darmowy do użytku domowego.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
10201
Reakcje/Polubienia
29634
Debut Video Capture 5.11
Version 5.11
  • Reduce ffmpeg dependance on playing recording h264
  • Use native decoders and demuxer instead of ffmpeg when previewing H.264 + MP3 recordings
  • Reduce ffmpeg dependence on recording to fast capture(mpeg4)
  • Uploaded 2018-05-24
Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry