Dodatek Serwis Pack 1

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Mam pytanie.Czy potrzebny jest ten dodatek jak w temacie do Win7 bo zauważyłem,że nie mam go zainstalowanego.I jeszcze jedno jakie spełnia zadanie.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Jako że jest to zbiorcza aktualizacja dla systemu, to jest raczej silnie zalecane, aby ją zainstalować :) Osobiście bym się nie zastanawiał ;)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Windows 7 Service Pack 1 to zbiór poprawek dla systemu Windows 7.Zawiera wszystkie poprawki wydane od pojawiania się systemu na rynku oraz wprowadza nowe uaktualnienia. Windows 7 SP1 na dłuższą metę jest niezbędnym elementem sprawnego systemu Windows 7.Windows 7 Service Pack 1, oprócz dotychczas wydanych aktualizacji i poprawek dostępnych przez Centrum Aktualizacji Windows 7, zawiera nowe usprawnienia systemu operacyjnego.
Microsoft przypomina też, że automatyczne instalowanie pakietu Service Pack 1 dla systemu Windows 7 ma na celu zapewnienie użytkownikom wszelkich poprawek oraz zgodności z różnymi typami oprogramowania firm trzecich.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Istotnym jest aby ServicePack instalować na tzw. świeżo zainstalowanym systemie, gdyż w przeciwnym razie zdestabilizuje on pracę systemu.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
CarTon, nie do końca się z Tobą zgodzę. Dlaczego wyciągasz takie wnioski? ;) Skoro SP1 wyszedł jakiś czas po tym jak Windows 7 został wydany, to oczywiste jest, że można go instalować w dowolnym momencie. Owszem, miłe by było zainstalowanie go ze zintegrowanej płytki z systemem, ale nie jest powiedziane, że jest to jedyne słuszne rozwiązanie. Dzięki takiemu podejściu pewnie będziemy mieli mniej bałaganu, ale czy robiąc inaczej zdestabilizujemy system? Nie kojarzę takiego przypadku, ani ze swojego doświadczenia, ani z doświadczenia znajomych ;)
 
A

Anonymous

CarTon napisał:
Istotnym jest aby ServicePack instalować na tzw. świeżo zainstalowanym systemie, gdyż w przeciwnym razie zdestabilizuje on pracę systemu.

To nie jest prawda! Powiem nawet, że bzdura...
Bardzo często instalowałam (teraz instaluję na czystym systemie bo zintegrowałam SP z płytą) Service Pack na działającym już kilka miesięcy systemie i NIGDY niczego on nie destabilizował
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Zdarzyło mi się kiedyś zainstalować najpierw poprawki .a potem przypomniałem sobie o Serwis Packu.
Rezultat: - musiałem użyć niezawodnego narzędza tj.formacik :hippie
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Senior38 po instalacji SP1 gdy wszystko będzie Ci ładnie śmigać zrób tak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry