Dwa Ashampoo Winoptimizer - który wybrać ?

anonymus.91

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
67
Reakcje/Polubienia
21
Obecnie dostępne są dwa podobne programy z tej stajni tzn.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i Ashampoo Winoptimizer 2019 i mam pytanie do praktykantów który wybrać ze względu na zakres funkcji , atrakcje ,przejrzystość , wnioski własne z praktyki itp ? Jeden z cyfrą końcową 17 jest wyłącznie płatny a drugi 19 darmowy lub płatny na stronach różnie ,że w końcu nie wiadomo czy jest darmowy tylko w promocji okresowej czy na stałe darmowy ?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest płatny to czyżby on był najlepszy ,choć wydaje mi się ,że patrząc na datę 2019 to ten jest najnowszy ale to może mylić 17 vel 19 w zakresie oceny najwyższej co do funkcjonalności i przydatności ?


Jest jeszcze Ashampoo Winoptimizer Free ale nie jest on przedmiotem mojej oceny , choć dla niektórych tego typu program jest wystarczający lub bardo dobry .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24918
Miasto
Trololololo
Ashampoo WInOptimizer 17 to najnowsza wersja programu, najbardziej rozbudowana, zawiera najnowsze funkcje.
Ashampoo Winoptimizer2019 to bardziej taka reklamówka, darmowy, ograniczona ilość funkcji, bazuje na starszych wersjach.
 

anonymus.91

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
67
Reakcje/Polubienia
21
Dzięki ,że rozwiałeś moje wątpliwości które mogą komuś innemu też się przydać. Też tak myślałem ,że najlepszy to ten płatny z końcówką niższą 17 natomiast ten 2019 jest bardziej zbliżony do tego za free .
 
Do góry