Dziękuję Wam

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Ola nie opuszczaj nas !! :(
Ze swojej strony chciałem podziękować za wszelką pomoc, porady itd
Mam nadzieję ,że będziesz tu co jakiś czas nas odwiedzać, likwidacja konta oj nie
Pozdrawiam
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Olu nie rób tego powiem tyle, bo niedługo te forum zejdzie całkiem na dziadostwo - bez takich ludzi jak ty :Stop
 
A

Anonymous

Olu!
Po pierwsze, chciałbym Ci podziękować za wszystko, co zrobiłaś na rzecz Forum PzD. :dziękuję

Po drugie, zanim podejmiesz decyzję o opuszczeniu naszej społeczności, pomyśl o tych, którzy cenili Twoje porady informatyczne, a zwłaszcza graficzne. :yahoo

Po trzecie, dzisiaj kierujesz się emocjami. A jutro? W końcu jutro też będzie dzień. I może spojrzysz na to wszystko z większym dystansem. :papież

Po czwarte, nie mówię żegnaj, lecz do zobaczenia. :francuz

:hi
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
No cóż ...mam nadzieję że jeszcze zmienisz zdanie a jeśli nie to pozostaje mi tylko powiedzieć do zobaczenia ...oby :(
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
Olu, zniknęło parę tematów drażliwych, wracaj
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Olu nie wiem co się stało, bo ostatnio przez natłok obowiązków nie śledziłem na bieżąco forum, ale szkoda żebyś opuściła forum bo byłaś wartościowym członkiem forum PZD.
Z kolei jeśli chodzi o łamanie regulaminu to można wprowadzić karę np: ban na trzy dni. Kara niezbyt duża ale dotkliwa :) Z tym żeby nie było, że admin czy moderator samowolnie podejmuje decyzję to można utworzyć w dziale dla Fąfli subforum i trzy głosy na tak będą skutkować nałożeniem kary, oczywiście trzeba będzie wskazać post żeby Fąfle mogły podjąć obiektywną decyzję.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Ola a co sie stalo ? przeciez tutaj same doborowe towarzystwo ... ja ktos trolluje to my sie tym zajmiemy :) pozdrawiam
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Powiem tylko tyle:
Dziękuję, że tu byłaś i pomagałaś, także i mnie bardzo pomogłaś! :friends
Szkoda, że najlepsi odchodzą! :eek:
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Trzymaj się Ola. Ale nie usuwaj konta, może się jeszcze przyda :)
 
A

Anonymous

witajcie,
na początku myślałam, że odejście stąd, to najlepsze wyjście, ale jest inaczej, a dokładnie tak jak napisał artoor, że jest to

artoor napisał:
Krok, który nie rozwiązuje problemu, a go tylko omija? Nie o to chyba chodzi...

Każdy post napisany w tym temacie dał mi wiele do myślenia, ale dał mi również dużo siły żeby się nie poddawać, zrozumiałam, że przez może 2 - 3 osoby nie mogę odejść z forum, które tak lubię, tym bardziej, że jak się utwierdziłam w przekonaniu, że na tym forum jest masa osób dla mnie życzliwych, osób, które bardzo lubię i szkoda byłoby mi się z Wami pożegnać...
Dlatego zostaję na forum i zostaję na nim dzięki Wam, a pewne osoby, zwyczajnie będę omijać szerokim łukiem.
Dziękuję Wam Wszystkim za te posty w tym temacie, aż mi się tak ciepło na serduchu zrobiło :dziękuję

Dziękuję Wam Wszystkim!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Cieszę się że podjęłaś taką decyzję i :dziękuję

:D
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
A ja okażę swoją radość tak: :yahoo :yahoo :yahoo :friends
 
Status
Zamknięty.
Do góry