Dzień Darmowej Dostawy 2013

A

Anonymous

Już w poniedziałek 2 grudnia kolejna edycja akcji promującej zakupy w internecie. Tego dnia dokonując zakupów w sklepach biorących udział w dniu darmowej dostawy, nie zapłacimy za przesyłkę :klawik.

Lista sklepów i inne info:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Chciałem zobaczyć w jednym z tych sklepów jak to wygląda... Interesował mnie zakup smartfona, więc sprawdziłem w innych sklepach internetowych nie oferujących darmowej dostawy (sklepy z dużą ilością pozytywnych opinii) i ceny są o ponad 80 złociszy niższe.
Po dodaniu produktu w sklepie reklamującym się darmowymi dostawami mimo wyboru płatności przelewem jest pobierana opłata 19,90 za dostawę. W tym który takiej darmowej dostawy nie oferuje, jest to również 19,90 zł.
Nie kupując wiec w sklepie który bierze udział w promocyjnym Dniu Darmowej Dostawy, w moim przypadku, czyli zakupu nowego smartfona, oszczędzam kwotę 81,20 zł. i jestem naprawdę happy :)
Nawet jeżeli w poniedziałek kwota za dostawę w tym promocyjnym sklepie będzie wynosiła 0zł, to i tak jest to wkalkulowane z nawiązką w cenę towaru.

Za tak zaoszczędzone pieniądze, mogę na forum Programy za darmo zrobić cztery ciekawe konkursy/promocje. :jezyk

Pierwszy z tych konkursów/promocji już wkrótce. :yahoo
 
A

Anonymous

Wzruszyła mnie Twoja historia :szydera Ale DDD jest dopiero w poniedziałek :) Ale fakt, jeśli chce się coś kupić to trzeba lukać czy nie podnoszą cen o koszty wysyłki, jest parę takich sklepów które robią to co roku. Nazw nie wymieniam bo nie mam czasu na sądy :szydera :szydera
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Nie zdążyłem dopisać przed Twoim wpisem (chyba w tym samym czasie wysyłaliśmy wiadomość bo nie miałem żadnej informacji podczas edycji i wysyłania), dlatego dopiszę to i tu.
To prawda że sklepy w ten sposób kombinują jednak nie wszystkie. W moim przypadku niestety jest to i tak ponad 60zł. różnicy na korzyść tych bez wielkiego hallo.

Także się wzruszyłem Twoim wzruszeniem. :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
marsellus, dlatego też właśnie warto o tym pamiętać i przypominać przy okazji różnych promocji.
 
Do góry