Dzień szczęścia i radości czyli padło MFT partycji

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Naprawiałem podobny problem przez Internet (TeamViewer) i udało mi się odzyskać całą partycję wykorzystując program: AOMEI Partition Assistant 8.2. Partycja nie była widoczna i czytelna z poziomu eksploratora Windows ale w programie AOMEI Partition Assistant 8.2 była widoczna. Wystarczyło wybrać opcję: Zaawansowane/Sprawdzanie partycji/Sprawdź partycję i napraw błędy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
Naprawiałem podobny problem przez Internet (TeamViewer) i udało mi się odzyskać całą partycję wykorzystując program: AOMEI Partition Assistant 8.2. Partycja nie była widoczna i czytelna z poziomu eksploratora Windows ale w programie AOMEI Partition Assistant 8.2 była widoczna. Wystarczyło wybrać opcję: Zaawansowane/Sprawdzanie partycji/Sprawdź partycję i napraw błędy.
@Emmers ten program też nie dał rady odzyskać partycji, podobnie jak inne których próbowałem a próbowałem wszystkimi ogólnie dostępnymi.Poświęciłem trochę :ciuchczasu i odzyskałem wszystkie pliki i foldery czyli 31112 pliki w 911 folderach za pomocą darmowej wersji DMDE :przeszcz
 
Do góry