OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
how-to-OCR-by-capturing-screen.gif


Easy Screen OCR to bezpłatny program do przechwytywania ekranu który umożliwia wydobywanie tekstu bezpośrednio z przechwyconego obrazu.
Program może być przydatny w przypadku gdy tekst musi być wyodrębniony ze strony internetowej bez marnowania cennego czasu na jego ponowne pisanie. Niektóre strony blokują kopiowanie tekstu ale program pozwala po prostu wykonać zrzut ekranu i uzyskać żądany tekst. Po oddzieleniu (wyodrębnieniu) tekstu z obrazu można go edytować lub modyfikować, a następnie skopiować do schowka.

Easy Screen OCR można ustawić tak aby rozpoznawał wiele języków (obsługuje ponad 100). Łatwo program skonfigurować, umożliwiając zapisanie przechwyconego ekranu w postaci obrazu (formaty PNG, BMP, JPEG i GIF) lub do pliku PDF.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Dobrze sobie radzi z językiem polskim?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55925
Easy Screen OCR to bezpłatny program do przechwytywania ekranu który umożliwia wydobywanie tekstu bezpośrednio z przechwyconego obrazu.

Bardzo pożyteczny projekt :) Zdarza mi się wchodzić na strony, które w poglądzie generują poprzez JS dynamiczny tekst. Sprawdzę przy okazji czy sobie poradzi :)
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
virustotal pokazuje, że wszystko ok, a windows jakimiś ostrzeżeniami mi tu pluje :p.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
virustotal pokazuje, że wszystko ok, a windows jakimiś ostrzeżeniami mi tu pluje :p.
Pewnie dlatego że nie mają tego pliku w swojej bazie, program też jest nowy a MS blokuje większość nowości bo mają taką głupią regułę - jak nie znamy to blokujemy dla pewności - :zgon
 
Do góry