Eazy Fix Lifetime Licenses Giveaway / Eazy Fix - Konkurs (dożywotnia licencja)

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za organizację konkursu. Każdemu przydałby się taki program. A w szczególności tym, którzy często "mieszają" w systemie. A do tego wszystkiego licencja lifetime. Chciałbym być posiadaczem takiego programu, dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13004
Reakcje/Polubienia
43873
Dzięki @yashkhan za zorganizowanie konkursu :) na ten wspaniały program. Mam akurat nowy laptop ,także przyda się na pewno do robienia migawek, w razie awarii można przywrócić system ;) dla tego zgłaszam się do konkursu !!
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Nigdy programu nie testowałem. Tyle dobrego zostało napisane , że trzeba będzie spróbować wygrać program , który ma mi ułatwić obsługę komputera w razie awarii systemu.
Dziękuje za konkurs, oraz biorę w nim udział.
Dziękuje i pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie startuję ale tak w ramach informacji....do programu pasowało kiedyś spolszczenie z Rollback RX. Jak ktoś wygra to niech napisze czy do najnowszej wersji też pasuje.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Nie startuję ale tak w ramach informacji....do programu pasowało kiedyś spolszczenie z Rollback RX. Jak ktoś wygra to niech napisze czy do najnowszej wersji też pasuje.
EAZ Solutions Eazy Fix and Horizon DataSys Rollback Rx Pro are the same software. Both companies owned by the same folks. Horizon DataSys is a sister company of EAZ Solutions.

I have provided the above information in the contest details.

Eazy Fix is an original software. EAZ Solutions have developed the code and the software. They are working on a new Eazy Fix engine too.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9982
Reakcje/Polubienia
10616
Miasto
Somewhere over the rainbow.
EAZ Solutions Eazy Fix and Horizon DataSys Rollback Rx Pro are the same software. Both companies owned by the same folks. Horizon DataSys is a sister company of EAZ Solutions.

I have provided the above information in the contest details.

Eazy Fix is an original software. EAZ Solutions have developed the code and the software. They are working on a new Eazy Fix engine too.
I know. I read your first post. Hope the Rollback polish translation still works with Eazy fix :ok
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13004
Reakcje/Polubienia
43873
Dziękuje i gratki dla pozostałych zwycięzców :)
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13004
Reakcje/Polubienia
43873
I know. I read your first post. Hope the Rollback polish translation still works with Eazy fix
@al spolszczenie Rollback pasuje do Eazy Fix przed chwilką sprawdziłem i jest ok !!
 
Do góry