Program eM Client z KŚ

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
W KS 11/2018 jest pełna wersja programu pocztowego eM Client.Problem tkwi w tym,że strona do rejestracji programu nie działa a powinna do 31 grudnia 2018 r. co zrobić by zarejestrować pełną wersję?Jakieś pomysły?
Drugie pytanie czy po roku program zachowuje swoją pełną funkcjonalność bez możliwości aktualizacji czy jest ograniczony do dwóch kont.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
W KS 11/2018 jest pełna wersja programu pocztowego eM Client.Problem tkwi w tym,że strona do rejestracji programu nie działa a powinna do 31 grudnia 2018 r. co zrobić by zarejestrować pełną wersję?Jakieś pomysły?
Drugie pytanie czy po roku program zachowuje swoją pełną funkcjonalność bez możliwości aktualizacji czy jest ograniczony do dwóch kont.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Pismo poszło dwa tygodnie temu do Redakcji Komputer Świat,brak odpowiedzi czyli totalne olewanie czytelnika oraz naciąganie na zakup czasopisma obietnicami bez pokrycia.
(w 2016 za roczną prenumeratę na 2017 KŚ oferował kupon na abonament do Rapideo nie dostarczył).Wniosek jest jeden ,przestaję kupować Komputer Świat.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Pismo poszło dwa tygodnie temu do Redakcji Komputer Świat,brak odpowiedzi czyli totalne olewanie czytelnika oraz naciąganie na zakup czasopisma obietnicami bez pokrycia.
(w 2016 za roczną prenumeratę na 2017 KŚ oferował kupon na abonament do Rapideo nie dostarczył).Wniosek jest jeden ,przestaję kupować Komputer Świat.
1,Napisz na ich forum
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2.Podałeś błędny link do tej strony.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Ja też napiszę gdyż od początku otrzymania pisma nie można zalogować się do EmClient.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Strona do rejestracji eM Client miała być aktywna do grudnia, a nie jest... Ciekawe czy ów soft udałoby się teraz aktywować? Czas na jego aktywację miał być do grudnia...
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Sadząc po oszustwie KŚ w 2016 roku dotyczącym niedostarczenia kuponu na 90 dni do Rapideo myślę,że i tym razem jest to fałszywka wprowadzająca w błąd ofiarę-chcesz mieć pełną wersję programu eM Client to kup za 11,90 czasopismo nr 11/2018 a,że strona jest Error occured to jest nieistotne liczy się tylko kasa.Kto pójdzie na wojnę sądową z Ringier Axel Springer ,mnie na to nie stać.Natomiast nie pozwolą na pisanie na ich forum,że są oszustami.
5beca94abfec139a.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Sadząc po oszustwie KŚ w 2016 roku dotyczącym niedostarczenia kuponu na 90 dni do Rapideo myślę,że i tym razem jest to fałszywka wprowadzająca w błąd ofiarę-chcesz mieć pełną wersję programu eM Client to kup za 11,90 czasopismo nr 11/2018 a,że strona jest Error occured to jest nieistotne liczy się tylko kasa.Kto pójdzie na wojnę sądową z Ringier Axel Springer ,mnie na to nie stać.Natomiast nie pozwolą na pisanie na ich forum,że są oszustami.
5beca94abfec139a.jpg
Zrób tak jak napisał @wwd , napisz do producenta, na ich forum też skrobnij ale raczej bez obelg.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
@9jkxcDU533 czy chciałbyś ode mnie klucz licencyjny potrzebny do aktywacji eM Client? Nie mogę obiecać, że aktywacja przebiegnie pomyślnie, skoro strona rejestracyjna nie jest już aktywna...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
OK, okazało się, że ów soft dało się aktywować, ale licencja zawierała newralgiczne dane, więc nie mogę jej nikomu podarować... Chciałam dobrze, ale zapomniałam, że korzystając z legalnej promocji, podałam moje prawdziwe dane.

Czyli: @9jkxcDU533 napisz do supportu eM Client i zapytaj się, dlaczego strona rejestracyjna już nie działa, skoro aktywacja jest możliwa do 31 grudnia 2018 roku.

Aha, wiesz że masz wyłączone PW?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Czy wybrałeś opcję, że tylko niektórzy mogą Ci wysyłać PW? Chodzi o prywatne wiadomości, które są widoczne tylko dla rozmówców.
 
Do góry