Program eM Client z KŚ

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Co mam zahaczyć w ustawieniach PW żeby docierały do mnie wiadomości PW? Wiadomosci mam do 01.02.2017
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
A myślałam, że celowo tak ustawiłeś, że niewiele osób może wysyłać Ci PW.
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
@LechP ,dzięki za zgłoszenie na forum KŚ problemu.
Odpowiedź moderatora KŚ mnie niepokoi,pisze "Przekazałem problem Redakcji,liczę,że będzie szybki odzew" i zablokował możliwość dodawania odpowiedzi.
Natomiast w innym wątku odpowiada"Najlepiej napisz na redakcja@komputerswiat.pl,niestety z poziomu Forum nie mamy możliwości (choćbyśmy bardzo chcieli) Ci pomóc w kwestii kodów do aplikacji - tym zajmuje się Redakcja,my jesteśmy jakby osobnym działem w tej rodzinie".

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
poz.#3
Prawda to czy fałsz?.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
@LechP ,dzięki za zgłoszenie na forum KŚ problemu.
Odpowiedź moderatora KŚ mnie niepokoi,pisze "Przekazałem problem Redakcji,liczę,że będzie szybki odzew" i zablokował możliwość dodawania odpowiedzi.
Natomiast w innym wątku odpowiada"Najlepiej napisz na redakcja@komputerswiat.pl,niestety z poziomu Forum nie mamy możliwości (choćbyśmy bardzo chcieli) Ci pomóc w kwestii kodów do aplikacji - tym zajmuje się Redakcja,my jesteśmy jakby osobnym działem w tej rodzinie".

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
poz.#3
Prawda to czy fałsz?.

Reakcję na ich forum mają prawidłową bo jak napisał, przekazał problem do redakcji.
Jeśli chodzi o link do tematu o IObit który podałeś to:
IObit często daje 1 klucz który ma określoną ilość aktywacji i ta ilość aktywacji pewnie była ustawiona według ilości egzemplarzy gazety, wystarczy że jeden czytelnik wrzuci klucz do internetu, aktywują go ludzie "bezgazetkowi" i potem problem z aktywacją mają ludzie którzy gazetkę zakupili.
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Pojawiła się cicho-tajna odpowiedź na koncie KŚ+

d3731f7f13b19ba6.jpg


konkluzja: "A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w dupę". Bronisław Pawlik.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Pozostaje Wam UOKiK jeśli chcecie coś zrobić w tej sprawie albo jakiś wykop żeby sprawę opisać i przestrzec przyszłych kupujących.
 
Do góry