Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Jak nie potrzeba chmurek to może RoboForm w wersji free starczy,obsługuje Chromopodobne, FF,Edzia itp.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1765
Enpass 6.0.0
Niestety ale zmiana na gorsze. Wersja na PC miała być darmowa ale w wersji 6 są już opcje Premium :pała
Mikropłatności wprowadzone w wersji 6 dotyczą funkcji zbędnych dla 99% użytkowników. Nie musisz płacić za dodatkowe funkcje Premium, jeśli nie chcesz. Interface wersji 6 jest dla mnie OK.
Poprzednio używałem 1Password i opłata abonamentowa/haracz zmusiły mnie do migracji. Zapłaciłem za wersję dla Androida. Na desktopach mam w gratisie na Mac i Win.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Znalazłem w swoich kopiach zapasowych, ostatnią wersję rozszerzenia dla Chrome (5.5.2_0). Po instalacji ręcznej "Załaduj rozpakowane" poprzednia wersja Enpass 5 działa super (testowane na Slimjet). Jeśli będą zainteresowani to udostępnię.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
Znalazłem w swoich kopiach zapasowych, ostatnią wersję rozszerzenia dla Chrome (5.5.2_0). Po instalacji ręcznej "Załaduj rozpakowane" poprzednia wersja Enpass 5 działa super (testowane na Slimjet). Jeśli będą zainteresowani to udostępnię.
Wrzuć na drop.me, tam pliki są bezterminowo ;)
 
Do góry