spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Ja se to ponumeruje bo sie pogubie... ale generalnie to sie obsmialem...
1.
Koronawirus. Palenie papierosów roznosi koronawirusa. Hiszpania już reaguje

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2.
Nowy materiał na maseczki niszczy DNA koronawirusa

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

3.
Researchers show children are silent spreaders of virus that causes COVID-19

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

To teraz nie po kolei.
2. Zajefajnie. Z jednym zastrzezeniem. Nie wiem jak inni, ale ja z pewna taka obawa bede podchodzil do przytykania do japy i w konsekwencji wdychania czegos co zawiera tlenek tytanu ktory per se rakotworczy jest. Zaraz mi sie przypominaja lata 50te i 60te kiedy to firmy tytoniowe typu producent fajkow KEnt i inni reklamowali przewspaniale filtry "Micronite" wykonane z azbestu.... kombo 2 w 1 po prostu, nie? Zeby nie byc goloslownym: TiO2 jest rakotworczy w przypadku WDYCHANIA:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
innymi slowy: ja kuwa chyba wole walnac na zwyklego koronawirusa, kombo korona+rak pluc wydaje mi sie bardziej uciazliwe. Moze i rak zezre wirusa, moze wirus zezre raka, ja nie wiem... ja se chyba zajaram jak pomysle o innych metodach chronienia... moze kaza nam wdychac dwutlenek chloru, albo i cyklon od razu?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Laczac 1 i 3 tak sie tylko zastanawiam kiedy Hiszpania i Grecja zakaza posiadania dzieci a te juz istniejace zesla do jakichs gulagow albo i wybija jako roznosicieli epidemii?
tu bylbym ostrozny. Nadal pamietam jak wprowadzili zakaz palenia w samochodzie jesli sa w nim dzieci. Widze to jak dzis: leje, wieje, a ja pelen zalu patrze ze wspolczuciem na dwojke dzieci ktore stoja na poboczu drogi i czekaja az skoncze fajka i je wpuszcze z powrotem...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Wszyscy ktorzy nie wierza w wirusa (antykoroniarze) pilnie potrzebni!
koronasceptycy.jpg__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg


zakonnica Agnieszka gil skradla me serce tym:
"Wolontariusze potrzebni od zaraz. Prosimy o pomoc!
Szczególne zaproszenie dla tych, którzy uważają, że wirusa nie ma
... nie będą przynajmniej cierpieli z powodu noszenia masek i niewygodnych kombinezonów. Ich pomoc będzie na pewno bardziej efektywna, bez stresu"

Czekam na te tlumy...:szydera
 
Do góry