spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Kuwa.... znaczy, dostalem z plaskacza przez kowida i mnie nie zwolnia bo to nie bylo molestowanie :nono

to, ze mrygalem do Cycatej Azjatki w biurze to wynik zapalenia spojowek, ubocznego objawu itd....




PS: pozytywny test na kowid zdecydowanie KUPIE. Oferty:.... :rofll

PPS: mysle, za mam jakis troche inny wariant, moze Arcturus-Handy? Bom ja klepnal tyz w zadek i sie zastanawiam czy aby nie mozna to zwalic na: efekt uboczny - skurcze miesni. :szydera
 
Ostatnia edycja:

DziadDalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
3332
Reakcje/Polubienia
1951
Miasto
Z DziadLandu ;p
FvW9GWJXwAQsm1e
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Ponieważ WHO ogłosiło oficjalnie koniec zagrożenia Covidem to zmieniłem temat wątku na bardziej ogólny, dotyczący wszystkich ewentualnych epidemi itp.

Eksperci ostrzegają, że „niszczycielskie” infekcje grzybicze niszczą uprawy i zagrażają światowemu bezpieczeństwu żywnościowemu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
infekcje grzybicze niszczą uprawy i zagrażają światowemu bezpieczeństwu żywnościowemu
O, to, to wlasnie prosze Pana. W zeszlym roku na jesieni na Lubelszczyznie i w Podkarpackim rumunska infekcja podgrzybiczna scierala sie nie jeden raz z ludnoscia tubylcza, ktora z widlami i z piesnia "nie bedzie rumun plul nam w twarz i grzyba nam rumunil" sprzeciwiala sie przemyslowemu zaborowi podgrzybkow, maslakow, prawdziwek (a moze i prawdziwkow, w zaleznosci jak sie okreslaja, nie chce zadnego gendera obrazic).
Anyway: zaraza grzybiczna to ZUO.

I chcialbym podkreslic cos co jest zwiazane z krypto:
Rumunki stojace przy drogach w Polsce, ktore sa bogate z domu bo posiadaja grzybice - dla niepoznaki wala sledziem, aby skusic niewinnnych TIRowcow zapachem znajomej zakaski.

I tu, jak zawsze, sekcja CRJZ:
jezeli wypelniajac misje narodowa wiozac respiratory albo koperty w scisle katolickim celu ulegles zakazeniu, istnieja srodki zaradcze:
- zagotuj wode
- zaparz popioly po sprzedawcy respieratorow z albanskiego krematorium
- odmow 2137 zdrowasiek, aby napar wystygl;
- polej naparem... ekhm... narzedzie zbrodni (albo czlonka naukowcow od UselessCrypt tyz) aby odcedzic zapach sledzia.

UWAGA: powyzsze rady sa adresowane do uzytkownikow ZAAWANSOWANYCH. Uzytkownicy ktorzy nie wyonacyli co najmniej 20 rumunek wzdlz drog krajowych skazani sa na NFZ.
Tak, wiem ze zagraza to zdrowiu i zyciu ale... taki mamy klimat.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Nowe badanie opublikowane w czasopiśmie medycznym The Lancet ujawniło, że nakazy Covid-19, takie jak blokady, nakazy noszenia masek i zamykanie firm, nie miały wpływu na całkowitą liczbę zgonów w wyniku pandemii. Badanie wykazało wyłączne wpływ lockdownów na redukcję liczby infekcji.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry