Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55906
Eusing Free Registry Cleaner to darmowy program do naprawy rejestru, który pozwala na jego bezpieczne czyszczenie i naprawę. Problemy można za pomocą kilku kliknięć myszką. Problemy z rejestrem są powszechną przyczyną awarii systemu Windows i komunikatów o błędach.
Problemy rejestru mogą wystąpić z wielu powodów, w tym odniesienia pozostawione po deinstalacji programów, nieprawidłowe usuwanie oprogramowania, brakujące lub uszkodzone sterowniki urządzeń. To znacznie zwiększa rozmiar rejestru i spowalnia pracę komputera, ponieważ system Windows będzie potrzebował więcej czasu do załadowania, wyszukiwania i odczytu danych z rejestru.
Po skanowaniu rejestru uzyskujemy informacje o błędach. Po naprawie nieprawidłowych wpisów, system będzie bardziej stabilny i działa szybciej. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, program wykonuje kopię zapasową naprawionych pozycji. Będzie można przywrócić zmiany dokonane przy użyciu oprogramowania, wybierając przywracanie kopii zapasowej rejestru.

Eusing Free Registry Cleaner czyści rejestr poprzez znalezienie:
-brakujących bibliotek DLL
-nieużywanych rozszerzeń plików
-nieprawidłowych komponentów ActiveX
-nieprawidłowych plików pomocy
-przestarzałych elementów Menu Start
-nieprawidłowych czcionek
-nieprawidłowych ścieżek aplikacji
-błędnych programów startowych
-brakujących odniesień do skrótów
-brakujących plików i folderów
-i wiele innych …
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Eusing_Free_Registry_Cleaner_1.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zmiany w wersji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Podczas instalowanie tego programu Zemana AntiMalware /Premium/ zablokował mi ten program i usunął wykrył go jako Szkodliwe Oprogramowanie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
Podczas instalowanie tego programu Zemana AntiMalware /Premium/ zablokował mi ten program i usunął wykrył go jako Szkodliwe Oprogramowanie.
Kolejny fałszywy alarm Zemany.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
To z tego wynika że podczas instalacji tego programu trzeba wyłączyć Zemanę.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
To był kiedyś mój ulubiony program do usuwania błędów z rejestru. Miałam do niego wielkie zaufanie, zwłaszcza jako użytkowniczka Windows 7. Od paru lat posiadam Windows 10 i trzymam się z dala od wszelkiej maści czyścików... Najwyżej usuwam błędy z rejestru, przy użyciu Ccleaner. Czy Eusing Free Reagistry Cleaner nadal jest bezpieczny? On chyba nie jest raczej kompatybilny z Windows 10... To prawda?
 
Do góry