ExtremeCopy Pro - Konkurs

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
719b711c1e39ef3ec0194e41d377c086.png


ExtremeCopy Pro to narzędzie do przyspieszania procesu kopiowania plików. Aplikacja znacząco skraca czas potrzebny na operacje dyskowe (szybkość kopiowania plików zwiększa się od 20 do 120%). ExtremeCopy Pro posiada również możliwość wstrzymywania i wznawiania procesu kopiowania. Program zastępuje standardowe okno kopiowania w Windows.


opis - komputerswiat.pl

Konkurs

Wiem , że program ciesz się dużą popularnością , więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności firmy Easersoft oficjalnego producenta ExtremeCopy Pro mam do rozdania 14 sztuk licencji na wersje Pro .

Zasady konkursu :

1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać ExtremeCopy Pro.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 08.03.2015

Competition rules:

1. Write a meaningful comment why you want to win ExtremeCopy Pro.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 08.03.2015

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez random.org
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki sheriff za konkurs, :ok a Easersoft za licencje. :dziękuję Przerzucam sporo plików na zewnętrzny dysk twardy. Używam TeraCopy i jest dobrze, ale przy dużej ilości plików o małej wielkości potrafi się wysypać. Dlatego też chętnie wypróbuję ExtremeCopy Pro. Może nieco lepiej będzie sobie radził w tym aspekcie. :hi
 

Bronco

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
184
Reakcje/Polubienia
13
Program ten jest rzeczywiście szybszy od systemowego przenoszenia, kopiowania plików.
Umożliwia zatrzymywanie i wznawianie kopiowania. Podczas kopiowania w oknie programu widać prędkość kopiowania, ile czasu trwa to kopiowanie oraz jest widoczny szacunkowy pozostały czas.
Wszystkie te funkcje są dla mnie bardzo przydatne, dlatego też jeśli wygram licencję, to będzie ten program jednym z moich podstawowych, ulubionych programów :) .
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Nie znam tego programu a często zdarza mi się kopiować pliki na dysk zewnętrzny i trwa to często dość długo,może ten program stanie się pomocnikiem w przyspieszeniu przesyłania plików.Dziękuję za konkurs ofiarodawcą.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Dzięki za konkurs. Dużo przerzucam plików na dysk zewnętrzny i przy przesyłaniu dużej ilości małych plików czas kopiowania wydłuża się. Może ten program będzie lekarstwem i przyśpieszy wtedy również kopiowanie. :piwko
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Super sprawa dla mnie - dziękować za taką nagrodę :hi

W pracy muszę wykonywać na bieżąco kopię swoich zleceń także ułatwi mi to życie :)
 

pipo77

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Możliwość wstrzymywania i wznawiania procesu kopiowania.Super sprawa.Też się zgłaszam :dziękuję :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Większość danych przechowuję na drugim dysku, co wiąże się z częstą potrzebą ich przerzucania. Nigdy nie korzystałem ze specjalnego programu do przyspieszania kopiowania. Dodatkowo dobrze mieć możliwość podgladu czasu trwania kopiowania oraz możliwość jego zatrzymywania lub wznawiania. Również zgłaszam się do konkursu.
Dziękuję sheriff za konkurs :dziękuję
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
The most annoying thing when copy and paste files in large numbers and large capacity is the length of time required, with this application needed time will be shorter, truly one of the useful applications
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Taki programik by mi się przydał, ponieważ systemowe kopiowanie jest trochę wolne a nieraz muszę przerzucić spore ilości plików, do tego dochodzi opcja pauzowania i kopiowanie do kilku lokalizacji na raz.
Dzięki szeryfie za konkurs :piwko
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.
Twice every month I have to spent hours during back for copying files. It takes hours of my time using default Windows copy.
I hope to win and put ExtremeCopy Pro to use for saving my time.

Thanks
 

adas_uk

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Program ma dobre opinie i chętnie bym go zainstalował i używał - patrzeć nie mogę na standardowe okno Windows i jego słabą użyteczność, a także brak możliwości wstrzymywania transferu plików.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Nic ważnego nie trzymam na komputerze, tylko na dysku zewnętrznym.a więc często przerzucam różne pliki.
Program ExtremeCopy Pro skróciłby mój czas oczekiwania na zakończenie kopiowania.
Zgłaszam udział w konkursie
Dziękuje i pozdrawiam :hi
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs!
Biorę udział w konkursie, bo często kopiuję pliki z dysku komputera na zewnętrzny i dobrze byłoby przyspieszyć tę operację. :ok
 
Do góry