F-SECURE,GDATA,BITDEFENDER,PANDA IS NA PÓŁ ROKU

martini

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
154
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Kraków
jeśli wygenerujecie 2 kody to macie ochronę na cały rok.. :) wpisując kolejne kody zwiększacie o kolejne 6 miesięcy.. itd.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
A jest jakieś ograniczeni czasowe jeżeli chodzi o czas do którego może być wykorzystany klucz tzn. aktywowany (użyty)?
I pytanie czy testował ktoś czy klucz do F-secure IS działa normalnie z wersją 2011? Tzn. czy nie ma problemów później z aktualizacją itp.?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Andy jak łyka klucz to jakie problemy chcesz mieć z aktualizacjami, w dodatku martini pisał ze licki się sumują :D
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
W piz...u szlag by to trafil!!:( Wygenerowalem kodziki do f-secure...i sciagnalem program z linku ktory mi sie wyswietlil...zainstalowalem ...podczas instalacji zqaczal sciagac aktualizacje i trwalo to ponad 1,5 godziny ( mam lacze 8mb !!)nastepnie program przestal reagowac i powiesil sie windows...reset ..i okazalo sie ze w instalce byly 100 wirusow...wywalilo mi polowe danych z laptopa ...Dobrze ze mialem obok xp postwaione kubuntu to czesc danych udalo mi sie uratowac.Wyczyscilem lapka z ponad 106 wirkow i postawilem nowego xp-ka.
Dla przetestowania czy faktycznie w instalce byly wirki jeszcze raz probowalem zainstalowac tego -f-secure...Dobrze ze mialem pande cloud + mbam+ Kaspersky Rescue Disk to obeszlo sie bez powaznych problemow.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
W instalce był syf?
przecież to promocja z banku
przecież mogłeś tylko kod wygenerować
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Kodzik wygenerowalem i z lenistwa skorzystalem z linku ktory sie wyswietlil...z niego sciagnalem....A syfu bylo ponad 100..szlag by to...ale coz za lenistwo czasami sie placi :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
coś mi się nie chce wierzyć ze ten link to syf

@Seciuritas
5cxh9.jpg


podczas instalacji zqaczal sciagac aktualizacje i trwalo to ponad 1,5 godziny ( mam lacze 8mb !!)nastepnie program przestal reagowac i powiesil sie windows...reset ..i okazalo sie ze w instalce byly 100 wirusow...wywalilo mi polowe danych z laptopa ..

@Seciuritas w aktualizacjach virki ci pobrał ?
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
nie w aktualizacji ale w instalce byl dolaczony syf...wczesniej na lapku mialem buul guard i nie bylo syfu.Po odinstalowaniu bulla i probie instalaji f-secure syf sie pojawil.Wiec cholercia musial byc w sciagnietej przezemnie instalce.Szkoda ze postwilem nowa winde bo bym logi pokazal...
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Korzystałem z tej promocji parę miesięcy temu...jako rzeczywisty klient banku...z F-Secure. Promocja jest tak zorganizowana, że z danego pakietu można skorzystać tylko raz - jak chciałem zarejestrować się po raz drugi na F-Secure licencja przychodzi tylko na 30 dni. Można skorzystać z półrocznej wersji, ale na inny pakiet już. Tak czy tak, warto spróbować :)
Nie wiem skąd problemy z zainfekowana instalką...u mnie 2 razy wchodziła bez problemów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
można zawsze zmienić dane i meila :D
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Owszem...mogłem tak kombinować, ale moje zestawy bardzo mi odpowiadają :)
 
Do góry