Firefox z brzydkiego stał się jeszcze brzydszy

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Czy w wersji 29 jest możliwość przeniesienia kart pod pasek adresu (karty na górze / karty na dole) ?

I mam wielką prośbę do wszystkich o instalator wersji 28, przegapiłem ta wersję :pomocy
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Po zaktualizowaniu Firefoxa nie widzę możliwości przywrócenia utraconej sesji. Może mi ktoś pomóc, bo zamknąłem
ważne zakładki.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
win98 pobieraj do woli

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jest Ok ...ale ...nie postarali się
Denerwuje brak możliwości pełnej personalizacji ( z tej okazji :bomba dla twórców )
Zaokrąglenia i wolna przestrzeń po lewej stronie....nie mogli umieścić tam tego oczoje** *go przycisku który przyspawali z prawej strony :facepalm
5WKMnCR.jpg
 
A

Anonymous

win98 napisał:
Czy w wersji 29 jest możliwość przeniesienia kart pod pasek adresu (karty na górze / karty na dole) ?

I mam wielką prośbę do wszystkich o instalator wersji 28, przegapiłem ta wersję :pomocy
Możesz to zrobić przy pomocy wspomnianego przeze mnie Classic Theme Restorer ;)
 
A

Anonymous

win98 napisał:
Czy w wersji 29 jest możliwość przeniesienia kart pod pasek adresu (karty na górze / karty na dole) ?

I mam wielką prośbę do wszystkich o instalator wersji 28, przegapiłem ta wersję :pomocy



Nie, nie ma możliwości przeniesienia kart pod pasek adresu przynajmniej bez rozszerzeń tego nie zrobisz





Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
remool napisał:
win98 pobieraj do woli

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dzieki, ale tam tylko są wersje EN... ...no chyba, że są, a ja ich nie widzę :(


EDIT: Byłem tak zajęty poszukiwaniem v28, że nie zauważyłem Olu twojego postu powyżej.
Serdeczne podziękowania - pomogło, wszystko wróciło do normy i na razie zostaję przy starszej wersji.
 
A

Anonymous

Mi tam się podoba , choć korzystam z innej to czasami sprawdzam co zmienili i poprawili ... jak dla mnie zmiany na plus :ok
 
Do góry