Formatowanie Acera

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Pytanie do fachowców.Mam Acera a na nim orginalny widows xp.Chciałbym go sformatować ale nie mam płyty z tym programem.Czy jest może metoda aby to wykonać nie mając programu.
 
A

Anonymous

senior38 napisał:
Pytanie do fachowców.Mam Acera a na nim orginalny widows xp.Chciałbym go sformatować ale nie mam płyty z tym programem.Czy jest może metoda aby to wykonać nie mając programu.

O jakim programie mówisz? XP podczas instalacji ma funkcję formatowania dysku.
 
A

Anonymous

senior38 napisał:
Tak rozumiem,ale ja nie mam xp-ka na płycie,nie dostałem kupując laptopa.
ja też nie dostałem ale mam ukrytą partycje recovery z której mogę przywrócić laptopa do ustawień fabrycznych.A jak nie to pożycz albo pobierz z zaufanego zródła płyte XP i wpisz swój klucz.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
senior38 napisał(a):
Tak rozumiem,ale ja nie mam xp-ka na płycie,nie dostałem kupując laptopa.
byku81 napisał(a)
ja też nie dostałem ale mam ukrytą partycje recovery z której mogę przywrócić laptopa do ustawień fabrycznych.A jak nie to pożycz albo pobierz z zaufanego zródła płyte XP i wpisz swój klucz.

Zrób tak jak sugeruje byku81 - pobierz xpeka podczas instalacji wpisz swój klucz i gitara :klawik. Producenci na partycjach recovery wraz z systemem umieszczają całe mnóstwo niepotrzebnego oprogramowania którego i tak w większości przypadków nie będziesz używał a które pięknie zamuli ci system :dziwak Po instalacji xp i wszystkiego co ci do szczęścia potrzebne zrób obraz systemu programem np Keriver 1-click Free lub EASEUS Todo Backup - na przyszłość jak znalazł :ok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
senior38 pewnie masz ukrytą partycję Recovery, poszukaj w instrukcji jak ją się uruchamia, ewentualnie podaj dane lapka to poszukamy w sieci.Proponował bym ci jednak pobrać czysty obraz systemu, bo te na partycji recovery mają masę dodatków tobie raczej nie potrzebnych.Pogadaj z SE7ENEM z tego co wiem miał dostęp do czystych obrazów XP i innych.
 
Do góry