Foxit Reader

jablo11gru

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
Foxit Reader jest dla mnie absolutnym liderem w odczycie formatu pdf. Otwiera dokumenty natychmiast i ma wszystkie podstawowe funkcje (w tym zazznaczenie i kopiowanie tekstu, której brakuje w innych szybkootwierających przeglądarkach PDF). Niezbędny program na każdym komputerze.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
jablo11gru napisał:
Foxit Reader jest dla mnie absolutnym liderem w odczycie formatu pdf. Otwiera dokumenty natychmiast i ma wszystkie podstawowe funkcje (w tym zazznaczenie i kopiowanie tekstu, której brakuje w innych szybkootwierających przeglądarkach PDF). Niezbędny program na każdym komputerze.
w pełni się zgadzam, program bardzo dobry.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Foxit najlepszy:D szybki i lekki ,fajna też jest Sumatra PFD polskiej produkcji
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
orientuje się ktoś czy poprawili wtyczkę Foxit'a umożliwiającą otwieranie PeDeeFów bezpośrednio w Firefoxie?? tyle nerwów przez nią zjadłem, że aż boję się sam sprawdzać ;-)
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
Po co otwierasz PDF-y w przeglądarkach ? Lepiej zapisać na dysk i otwierać, masz 100 % pewności, że wszystko pójdzie dobrze.
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
ja tam używam PDF X-Change Viewer i tam też jest wtyczka która pozwala otwierać pdf'y w przeglądarce (FF) i dziala jak należy i nie ma problemów :D
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
Ale w sumie nigdy nie wiadomo jak duży jest plik i to potrafi złamać każdą przeglądarkę. Ale każdy robi jak lubi :)
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Używam Foxit Reader i on jest moim domyślnym programem do otwierania plików pdf, uważam, że jest lepszy od Adobe Reader.
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Ja na swoim kompie od dłuższego czasu używam Foxit Readera zamiast Adobe Readera. Według mnie zaletą tego programu są niewielkie rozmiary oraz szybkość uruchamiania się.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Foxit jest bardzo dobrą przeglądarką plików PDF,jest jeszcze darmowa polska Sumatra( bardzo szybko się odpala )
I PDF-X Viewer też darmowy :D
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Odinstalowałam Foxit Reader bo sobie nie radził z plikami pdf, udostępnianymi online i zainstalowałam sobie PDF-XChange Viewer- według mnie ten program lepiej się sprawdza niż Foxit Reader i Adobe Reader.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35996
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Do góry